מכבי תל אביב עושה מאמצים גדולים להשאיר בשורותיה את השחקן הטוב ביותר שלה בעונה החולפת, דור פרץ. אחרי שהקשר בן ה-26 שב מפורטוגל, שם הוציא דרכון זר, ל-ONE נודע לראשונה שהוא נפגש עם ראשי הצהובים, שהגישו לו הצעה חדשה – 450 אלף אירו לעונה לערך, חוזה לשלוש שנים, והסכמה ג'נטלמנית שאם תגיע עליו הצעה טובה מחו"ל, לא יעמדו בדרכו.

הפגישה נערכה במשרדיו של היועץ המשפטי של המועדון, עו”ד מורן מאירי, ובה נכח גם המנהל הספורטיבי ברק יצחקי. בפגישה הגישו לפרץ הצעה לחוזה חדש אחרי מספר הצעות קודמות להן סירב. פרץ לקח את הימים הקרובים כדי לנתח את ההצעה ולקבל את ההחלטה.

דור פרץ (עמרי שטיין)דור פרץ (עמרי שטיין)

בקרב אנשי סגנית האלופה מקווים שפרץ יסכים להצעה שהוגשה לו ובכך יבטיח את עתידו במועדון לפחות לעונה הקרובה, בה הקבוצה תיקח חלק גם במפעל החדש של אופ”א, הקונפרנס ליג. במהלך העונה החולפת, הקשר רשם 52 הופעות בכל המסגרות, בהן כבש 10 שערים ובישל 9 נוספים.

בכל הנוגע למועמדים לעונה הבאה, שחקן הכנף הברזילאי ארתור גומס הוצע לצהובים בימים האחרונים. עוד אי אפשר לקרוא לו מועמד כי לא הייתה כל התקדמות בגזרתו אך שמו הועבר לבחינה של מכבי ת”א שתצטרך לקבל החלטה אם היא מנסה להיכנס לעסקה עליו או לא. שמו של גומס עלה בישראל בהקשר של שתי קבוצות שונות אך כפי הנראה הוא לא באמת מועמד גם אליהן והניסיון הוא לשדך את גומס למכבי ת”א או למכבי חיפה, אם אחת מהן תהיה מעוניינת בשירותיו. מדובר בשחקן כנף שמאל בן 22 ששייך לסנטוס הברזילאית. הוא שיחק בעבר גם כחלוץ אך גובהו (1.74) הופך אותו בעיקר לשחקן כנף התקפי. 

ורד, שכטר, מיכה ובן חיים חוגגים בדובאי