מכבי חיפה התרחקה משמעותית מחלום האליפות, לאחר שהערב (רביעי) נכנעה בבלומפילד 2:0 למכבי תל אביב וראתה את הפער מהפסגה צומח ל-12 נקודות. יחד עם האכזבה, הירוקים לא עברו לסדר היום על השירה של שחקני הצהובים (“חיפה חיזבאללה”) מהמרפסת של שער 2 והגיבו: “הם לא למדו לכבד קולגות. גם נגד הפועל שרו ככה. מתיימרים להיות אירופה אבל בפועל הכי רחוקים משם. נטולי קלאס”.

בנוגע למשחק עצמו, מאמן הקבוצה מרקו בלבול אמר: “זה לא אותו הדבר בלי קהל. קשה לשחק ככה כדורגל. הקהל שלנו דומיננטי השנה ויש לו השפעה גדולה על הקבוצה שלנו. היינו במומנטום נהדר לפני הקורונה, ניצחנו את הפועל ת”א וב”ש, הכול זרם, הקורונה פגעה בנו בלי ספק. נצטרך לחזור למסלול, זה לא קל, יש לנו שחקנים שחסרים ופצועים, נאבד את נטע לביא למשחק הבא ואין לנו תחליף”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אוהדי מכבי ת"א חוגגים מחוץ לבלומפילד

האם המאבק נגמר: “עשינו קפיצת מדרגה משמעותית העונה, אני גאה בשחקנים שנתנו משחק טוב ונלחמו. גם ב-4:3 היינו קרובים לנצח אבל הפסדנו, במשחקים כאלה השחקנים צוברים ניסיון במאבקי האליפות. אני בטוח שבהמשך הדרך הם יהיו מנוסים יותר”.

עאיד חבשי מתוסכל, שחקני מכבי ת"א חוגגים (חגי מיכאלי)עאיד חבשי מתוסכל, שחקני מכבי ת"א חוגגים (חגי מיכאלי)

השיחה של שחר עם השחקנים: “הוא הגיע במהלך השנה לחבק לא מעט פעמים. השחקנים רצו ונלחמו, נתנו פייט, הייתה חסרה רגל מסיימת. הכדורים עברו ליד השער ולא היה מי שיסיים ברשת. יש דברים לקחת ודברים לשפר. כל מתפרצת של מכבי ת”א זה בינגו, היא חזקה בזה”.

התחושה האישית: “צריך לדעת לחיות עם ביקורות, לא יצאתי מגדרי גם בניצחונות. ביקורת זה לגיטימי, ממשיכים הלאה בכל הכוח? השחקנים שלי הוכיחו שיכולים להתאושש מביקורת”.

העונה הבאה: “אני לא הכתובת לשאלה הזו, אני מאוד רוצה”.

נטע לביא ושחקני מכבי חיפה מאוכזבים (רדאד ג'בארה)נטע לביא ושחקני מכבי חיפה מאוכזבים (רדאד ג'בארה)

דולב חזיזה הוסיף: “כיף לחזור לשחק אחרי הרבה זמן. עכשיו אני מרגיש טוב יותר. אין הרבה מה לתרץ, לא חזרנו טוב מפגרת הקורונה. נראנו טוב לפני הפגרה אבל זה תקע גם את כל הקבוצות, היינו צריכים לחזור מוכנים יותר. אין מה לעשות, זה מה שיש, ממשיכים”.

האם נגמר המאבק: “אני לא מרים ידיים, ממשיכים להילחם. תמיד אפשר לחזור, יש לנו דרבי ושם נצטרך לנצח”.