מכבי חיפה תקיים אחר הצהריים את האימון המסכם לקראת משחק העונה מחר (ראשון) ב-20:30 בבלומפילד מול מכבי תל-אביב, ולאחר מכן תצא לבית מלון במרכז הארץ, שם תעשה את ההכנות האחרונות למשחק.

בחיפה ישנה דריכות גדולה לקראת אחד המשחקים הכי חשובים של המועדון בעשור האחרון, שעושי לקבוע האם הירוקים יזכו השנה בתואר האליפות, אחרי עשור שלם ללא התואר.

הצוות המקצועי של המועדון, בראשותו של ברק בכר, כבר ידע יותר מפעם אחת משחקי עונה כמו זה שמצפה להם בבלומפילד והמוטו המרכזי שבכר מעביר לשחקנים הוא לשמור על צניעות ורמת מוכנות גבוהה.

בכר לקראת משחק העונה מול מכבי ת"א

בכר למעשה "נעול" על עשרה שחקנים להרכב, ועושה רושם שההתלבטות העיקרית היא בין החלוץ גודסווי דוניו לבין מלך שערי הקבוצה ניקיטה רוקאביצה, שעושה סימנים של חזרה לכושר משחק. מדובר בהתלבטות לא פשוטה שכן במשחק הזה תהיה אחריות גדולה על האיש שאמור להוציא לפועל את התקפות הקבוצה.

מלבד זה בכר יעלה הרכב סופר-התקפי שכולל את עומר אצילי שמצוי בכושר מצוין ויחזור למגרש בו זכה באליפות עם הצהובים בשנתיים הקודמות, וכן צ'ירון שרי ודולב חזיזה שחוזרים מצהובים. מי שיצטרכו להיות סופר אחראים במרכז המגרש יהיו מוחמד אבו פאני ונטע לביא, שהציגו בניצחון האחרון על מכבי פתח תקווה יכולת גבוהה מאוד.

דולב חזיזה ועומר אצילי (עמרי שטיין)דולב חזיזה ועומר אצילי (עמרי שטיין)

רק הערב יקבע בכר האם לכלול את ארנסט מבוקה בסגל, או לעכב את חזרתו של המגן למשחק הגביע שיתקיים ביום רביעי באותו אצטדיון, הפעם לעיני למעלה מעשרת אלפים אוהדים ירוקים שהסתערו אתמול על חלק גדול מהכרטיסים. מבוקה, שחזר להתאמן באופן מלא, נראה טוב יותר באימון אתמול, אבל למגן חסרות לא מעט דקות משחק בגלל ההיעדרות בתקופה האחרונה בשל פציעה. כך או כך מבוקה, כמו שאר שחקני הסגל, ייצא לבית המלון למשך ארבעה ימים על מנת להתכונן לשני המשחקים, בליגה ובגביע.

ההרכב המשוער: ג'וש כהן, רז מאיר, בוגדאן פלאניץ', עופרי ארד, סאן מנחם, נטע לביא, מוחמד אבו פאני, דולב חזיזה, צ'ארון שרי, עומר אצילי וגודסווי דוניו (ניקיטה רוקאביצה).