מכבי תל אביב תפתח בשבת הקרובה (20:15) את עונת 2020/21 באופן רשמי. האלופה תפגוש באיצטדיון טדי בירושלים את הפועל ב"ש למשחק הראשון מבין שניים במסגרת 'אלוף האלופים' ותנסה לעשות צעד לעבר זכייה בתואר ראשון העונה. מי שלא ייקח חלק במשחק הוא החלוץ איתי שכטר שנכנס לבידוד של 10 ימים (מאתמול) לאחר שבן משפחה שלו ששהה בקרבתו אובחן כחולה מאומת. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הצצה: איך תיראה מכבי ת"א מודל 2020/21?

המנהל הביצועי פטריק ואן לוון, שידריך את מכבי במהלך המשחק אמר לקראת ההתמודדות: "אנחנו מגיעים לאחר 3 שבועות של הכנה, אני חושב שהקבוצה עובדת טוב ובימים מסויימים אפילו מעבר לכך, בקצב די גבוה. אני מרוצה מהמאמץ של השחקנים באימונים ולקראת המשחקים ואני מקווה שנראה את התוצאה במשחק הרשמי הראשון בשבת. כולם זכו לשחק בהכנה, הקבוצה גדלה תוך כדי תנועה. הצלחנו לעבוד בצורה טובה, ועבורי זו הייתה הכנה טובה עם הרבה דברים מעניינים שראינו באימונים ובמשחקי האימון".

פטריק ואן לוון (האתר הרשמי של מכבי ת"א)פטריק ואן לוון (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

תהיה השפעה להפסד לב"ש במחזור האחרון של העונה שעברה?
"לא. אני חושב שאחרי הפגרה שהיתה לנו מתחילה עונה חדשה. כולנו מסתכלים קדימה לעבר עונה חדשה ולא אחורה. השחקנים מוכנים לכך והם לא מדברים על עונות קודמות אלא מוכנים ויכולים לשחק במלוא המרץ. כולם מבינים שהתחילה עונה חדשה. העובדה שהפורמט של המפעל השתנה מעט גורמת לכך שכמאמן אתה חושב גם על המשחק השני, אבל בסופו של דבר המטרה היא לזכות בתואר הראשון של העונה ולכך אנחנו מכוונים".

יונתן כהן (האתר הרשמי של מכבי ת"א)יונתן כהן (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

הקשר דור פרץ אמר: “סוף סוף משחק ראשון רשמי, משחק חשוב, תואר על הפרק, אנחנו מתכוונים להגיע מוכנים שאנחנו יכולים, עושים את ההכנה הכי טובה ומחכים למשחק. מגיעים לתת את המיטב, רוצים להוציא את התוצאה הכי טובה בשבילנו כדי שיהיה נוח למשחק אח”כ. נעשה את הטוב שביכולתנו ומשם נמשיך הלאה. חוזרים למשחק מול ב”ש, מחכים לימים טובים יותר שנוכל לשחק באצטדיון שלנו או שלהם מול קהל מלא. אנחנו שחקנים מקצוענים ונעשה את העבודה שלנו. זו עונה חדשה והתחלה חדשה, לצערנו הפסדנו שם במחזור האחרון ופספסנו משהו גורלי שהיינו יכולים להשיג אבל זה לא יושב לי בראש”. 

דור פרץ (האתר הרשמי של מכבי ת"א)דור פרץ (האתר הרשמי של מכבי ת"א)
איתן טיבי (האתר הרשמי של מכבי ת"א)איתן טיבי (האתר הרשמי של מכבי ת"א)