המאמן החדש של מכבי תל אביב הגיע לישראל. גאורגיוס דוניס, המאמן היווני בן ה-50, הגיע לארץ הלילה (בין ראשון לשני) ונחת בנמל התעופה בן גוריון יחד עם אנשי הצוות שלו. הוא יתחיל לעבוד אצל אלופת המדינה אחרי שסיכם במועדון ויחתום רשמית על החוזה. כזכור, מועמדותו של דוניס פורסמה ב-10.7 ב-ONE

עם דוניס נחתו חמישה אנשי הצוות שלו: מדובר במאקיס אנג’לינס, עוזר מאמנו המסור שהיה שחקן עבר באולימפיאקוס, מאמן השוערים פאניוטיס מליאריציס, יורגוס גאורגיאדיס, שחקן עבר של פנאתינייקוס, שתפקידו הוא לנתח את היריבות ולהכין דו”ח מפורט למאמן לפי כל יריבה וגם גריגוריס ירוגיצאס, מאמן הכושר. עוזרו הנוסף, הסרבי מיודראג מדאן, הגיע אף הוא לישראל. הכוורת של דוניס נחשפה ב-ONE

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: מאמנה החדש של מכבי ת״א מגיע לישראל

דוניס צפוי לאמן את מכבי תל אביב במהלך השנתיים הקרובות. רק לאחרונה סיים לעבוד בפנאתינייקוס, כאשר במהלך הקריירה שלו אימן בעיקר בקפריסין, יוון וערב הסעודית. בעבר זכה בשתי אליפויות עם אפואל ניקוסיה ואף העפיל איתה לשלב הבתים בליגת האלופות. יחד איתו הגיעו עוד חמישה אנשי צוות שיעבדו לצידו בארץ.

היווני ירוויח במכבי תל אביב 400 אלף אירו לעונה. החוזה יהיה לשתי עונות, בדומה לחוזים שמכבי ת”א העניקה לכל המאמנים שלה בעבר. יש לציין כי טיוטות החוזה כבר נחתמו על ידי הצדדים וכל שנותר הוא כמובן החתימה הפורמלית וההכרזה הרשמית.

דוניס (רדאד ג'בארה)דוניס (רדאד ג'בארה)

המאמן יעבוד עם הצוות שהגיע עמו שיכלול את האנשים הקרובים אליו אשר עברו איתו לאורך תחנות הקריירה שלו - עוזרו הבכיר מאקיס אנג’לינס, עוזרו השני שהוא גם אנליסט, מיודרג מדאן הסרבי, מאמן השוערים פאניוטיס מליאריציס ובנוסף מאמן הכושר שהוא מעריך מאוד גריגוריס ירוגיצאס. יחברו אליהם בישראל כמובן אנשי הצוות הרפואי והפיזיו הקיימים, יחד עם מאמן הכושר הנוכחי יוסי זיגדון ומנהל הקבוצה יואב זיו. 

אחת המשימות הראשונות שתהיה לדוניס בקבוצתו החדשה היא לנסות ולהעפיל לליגת האלופות, אחרי שמכבי תל אביב הוגרלה אתמול מול ריגה אלופת לטביה בסיבוב המוקדמות הראשון.

דוניס בישראל (רדאד ג'בארה)דוניס בישראל (רדאד ג'בארה)
דוניס מחויך. רגיל לחום (רדאד ג'בארה)דוניס מחויך. רגיל לחום (רדאד ג'בארה)
דוניס בדרך לרכב (רדאד ג'בארה)דוניס בדרך לרכב (רדאד ג'בארה)
דוניס בנתב"ג (רדאד ג'בארה)דוניס בנתב"ג (רדאד ג'בארה)