המועמד ההולנדי לאימון מכבי תל אביב, אלפרד שרודר, אישר לתקשורת במולדתו כי יש לו הצעה להגיע ולאמן את הצהובים. באתר האינטרנט VI צויין כי הנושא דווח בתקשורת הישראלית אתמול וכי הבוקר (שני) הוא אישר בפניהם כי אכן מונחת עבורו הצעה מאלופת ישראל, המקום בו פיטר בוס עבד לפני שהגיע לאמן את אייאקס. לשרודר הייתה הצעה לחזור ולעבוד כעוזר המאמן של אותה אייאקס בעונה הקרובה אך הוא דחה אותה.

על פי הדיווח, ההצעה ממכבי ת”א קורצת לשרודר שכן תהיה לו את האפשרות לקבל החלטות על הנעשה בקבוצה באופן בלעדי ויהיה לו חופש פעולה, מה שלא קרה בהופנהיים ממנה הוא פוטר ארבעה מחזורים לסיום העונה החולפת, כאשר שם הוא אימן את מונס דאבור ועילאי אלמקייס הישראלים. 

במקביל, קפטן מכבי תל אביב, שרן ייני, קרוב לחתימה על חוזה לעונה נוספת בשורות המועדון והתקווה בשורות הצהובים היא שהחתימה תהפוך לרשמית בימים הבאים כדי שהוא יוכל להצטרף לאימוני הקבוצה שנמצאת כעת בירושלים, ועורכת שם את מחנה האימונים שלה לקראת העונה החדשה. ייני צפוי לחתום על חוזה לעונה אחת. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אצילי בהקלטה: מאמין ב-99% שאנחנו בחוץ

בכל הנוגע לאייל גולסה, בין הצדדים עדיין אין סיכום והמשא ומתן ביניהם נמשך. יש כרגע פערים כלכליים בין הצדדים שנוגעים למספר משתנים כספיים בחוזה שלו, מה שמוביל לכך שהשיחות בין הצדדים יימשכו במטרה להשאירו בצד הצהוב. במכבי ת"א מאמינים כי כמו שהצליחו אחרי משא ומתן עיקש בעונה שעברה להשאיר את איתן טיבי, הם יצליחו לעשות זאת גם עם גולסה. 

כפי שכבר פורסם ב-ONE, גם החלוץ טל בן חיים על סף חתימה על החוזה שלו במכבי ת"א שמצפה בסופו של יום להתחזק בו ולשמור על שלושת השחקנים שלה שסיימו חוזים כאשר איתי שכטר כבר חתם. בזמן הזה תמשיך הקבוצה להתאמן תחת פטריק ואן לוון ואורי דוד כאשר בסגל שלה 27 שחקנים, 4 מהם שוערים, וסגל שחקני השדה חוזק בשני שחקנים צעירים בני 16 - דור תורג'מן ובר לין.