קפטן מכבי תל אביב נשאר במועדון. שרן ייני חתם באופן רשמי על חוזה חדש אצל אלופת המדינה, שבימים אלה מקדמת את נושא הארכת החוזים במועדון רגע לפני תחילתה של עונת 2020/21. החתימה נעשתה באמצעות סוכניו רונן וגלעד קצב ועו”ד עידן כסיף. 

הקפטן בן ה-33 שזכה בעונה שעברה בתואר האליפות החמישי שלו וה-24 של המועדון, אמר לאתר הרשמי לאחר שחתם על הארכת החוזה: "מכבי תל אביב היא הבית שלי – תמיד הייתה ותמיד תהיה. אני גאה להודיע שאהיה חלק מהקבוצה גם בשנה הבאה. העונה הזו חשובה במיוחד. אחרי שנה לא פשוטה שעברה על כל עם ישראל, אנחנו מקווים לשמח את האוהדים ולהעניק להם רגעים של נחת. אנחנו פה בשבילכם. אני רוצה להודות לנציגי המועדון ולסוכנים שלי על הסיוע והתמיכה".

המשנה למנכ"ל, שרון תמם, הוסיפה: "אנחנו שמחים שהקפטן שלנו ממשיך לעונה נוספת במועדון. שרן הוא דמות חשובה על כר הדשא ומחוצה לו. אנחנו גאים שאנחנו ממשיכים עם שחקן שהתחיל את הקריירה וממשיך אותה במועדון אחד בו גדל וזה במכבי".

שרן ייני ושרון תמם במעמד החתימה (האתר הרשמי של מכבי ת"א)שרן ייני ושרון תמם במעמד החתימה (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

למעט שנתיים בהן שיחק בוויטסה ארנהיים בליגה ההולנדית (2015-2017), ייני בן ה-33 שיחק במכבי ת”א במשך כל הקריירה מאז עלה לקבוצה הבוגרת בשנת 2004. השחקן היה שותף לחמש אליפויות, זכייה בגביע המדינה, ארבע זכיות בגביע הטוטו וזכייה באלוף האלופים.

בעונת 2012/13 מונה ייני לקפטן מכבי ת”א ובמשך השנים שיחק במגוון עמדות בקו האחורי כשצוות גם בקישור, בעמדות המגן הימני והשמאלי ובעיקר בעמדת הבלם בה שיחק לרוב. הופעתו ה-441 של ייני במהלך 15 עונות בקבוצה הבוגרת, העלתה אותו מעל אבי כהן ז"ל למקום החמישי ברשימת ההופעות הכוללת של שחקנים המועדון.