האוהדים הנרגשים של שלוש הקבוצות התל אביביות כבר מחכים בקוצר רוח, המנויים נחטפו וכולם כבר מחכים לפתיחה הרשמית של אצטדיון בלומפילד המתחדש, שנראית קרובה מתמיד. הערב (שני) יו״ר מנהלת הליגות, ארז כלפון, ומ"מ יו"ר ההתאחדות דודי גיל, סיירו במתקן וזכו להסברים מצד מנכ״ל עיריית תל אביב מנחם לייבה על שלבי הסיום לקראת פתיחתו הצפויה של האצטדיון. אל הסיור הצטרפו מנכ״ל ההתאחדות רתם קמר, הסמנכ״ל אבי לוי וראש אגף לוגיסטיקה משה עגייב. 

כלפון יו"ר המנהלת אמר: ״הגענו לכאן היום בכדי לבחון מקרוב את קצב התקדמות העבודות. חשוב לנו מאוד שהאצטדיון ייפתח בזמן על מנת שמועדונים הנערכים למכירת המינויים יוכלו לעמוד בהתחייבות לקהל האוהדים הגדול שלהם ולפתור את מצוקת האצטדיונים של הקבוצות התל-אביביות. מנכ"ל העירייה מנחם לייבה שב ואישר את התחייבות העירייה כי העבודה על האצטדיון תסתיים בזמן לפתיחת העונה ב-24 לאוגוסט והבעתי בפניו את שביעות רצוני מהתחייבות זאת. זה המקום להודות לעירייה על העבודה המאומצת, מסביב לשעון, שאת תוצאותיה ניתן בהחלט לראות כבר כעת בשטח. אין ספק שאצטדיון בלומפילד המחודש המרשים בעיצובו יהווה אטרקציה לכל אוהדי הכדורגל במדינת ישראל ואני בטוח שמשפחות רבות יגיעו למשחקים וייהנו מחוויית צפייה בעונה הבאה". 

איביץ': "לא אדבר יותר על שחקנים כאן"

דודי גיל הוסיף: "בלומפילד החדש יצטרף לרשימת אצטדיונים מובילה בכדורגל הישראלי, שמכבדת את כל הבאים בשעריהם – שחקנים, אנשי מקצוע, שופטים ומעל לכל אוהדים ואוהדות - ויעניק חוויית צפייה ברמה אירופית גבוהה. נעשה כאן מאמץ עצום מצד עיריית תל אביב וגורמי הביצוע כדי להעמיד אצטדיון חדיש, מזמין וראוי לעיר מובילה כמו תל אביב ולטובת הקבוצות הבכירות שלה”.

הסיור מטעם מנהלת הליגות וההתאחדות באצטדיון בלומפילד המחודש (ההתאחדות לכדורגל)הסיור מטעם מנהלת הליגות וההתאחדות באצטדיון בלומפילד המחודש (ההתאחדות לכדורגל)

“ברור שההצטרפות של בלומפילד למגרשי ליגת העל תסייע בהפחתת העומסים על אצטדיונים כמו נתניה והמושבה ואני תקווה כי המשימה תושלם במועד. חשוב לומר, כי גם אם יהיה עיכוב בפתיחה הרשמית, מסיבה כזאת או אחרת, נכון שנביט כולנו אל העתיד ועל שנים רבות שצפויות לאוהבי המשחק באצטדיון הנפלא הזה עם המורשת ההיסטורית המחייבת שלו. בלומפילד החדש הוא בהחלט אצטדיון שנבחרת ישראל צריכה לשחק בו ולארח יריבות כבר בקמפיין מוקדמות גביע העולם 2022 וגם האפשרות לקיים בו את גמר גביע המדינה לעונת 2019/20 תיבחן״.

הסיור מטעם מנהלת הליגות וההתאחדות באצטדיון בלומפילד המחודש (ההתאחדות לכדורגל) הסיור מטעם מנהלת הליגות וההתאחדות באצטדיון בלומפילד המחודש (ההתאחדות לכדורגל)
דודי גיל וארז כלפון בסיור באצטדיון בלומפילד החדש (ההתאחדות לכדורגל) דודי גיל וארז כלפון בסיור באצטדיון בלומפילד החדש (ההתאחדות לכדורגל)