הפועל באר שבע קיבלה בשורות לא טובות לקראת חזרת הכדורגל בסוף השבוע הקרוב. החלוץ הקולומביאני, ג'ונתן אגודלו, נפל בצורה לא טובה באימון אתמול (רביעי) והוא בספק גדול למשחק הקרוב נגד הפועל חדרה.

אגודלו ערך צילום והתוצאות יקבעו האם יוכל לשחק ביום שני או לא. מדובר גם במכה לאגודלו, שכן האזרוח של מריאנו בריירו פינה בהרכב מקום לשחקן זר נוסף וזה איפשר לו לשחק באותו הזמן על כר הדשא. עד כה, בזמן שכל חמשת הזרים פתחו בהרכב (מיגל ויטור, מרסלו מלי, ז'וסוואה, בריירו ואלטון אקולטסה), אגודלו היה חייב לפתוח על הספסל ולהיכנס רק במצב שאחד הזרים יוצא החוצה.

ברק בכר באימון מכבי חיפה

כמו במשחקים האחרונים, איתמר שבירו צפוי לתפוס את מקומו של אגודלו אם לא יוכל לשחק. אנתוני וארן שהחלים מקורונה עדיין לא התגבר על הפציעה בשריר הירך האחורי והוא גם לא בתמונה. גם סינטיהו סלליך שהחמיר את הפציעה שלו ייעדר, כמו כן עמית ביטון וגל לוי. 

ב”ש תסיים את ההכנות למשחק ביום ראשון באימון מיוחד וחגיגי באצטדיון טוטו טרנר., אליו היא חוזרת לאחר תיקון הליקויים. ז’וסוואה, שלא זכה לכבוש באצטדיון הביתי אפילו שער אחד, יחמיץ את המשחק בגלל הכרטיס האדום שספג נגד מכבי חיפה. מרואן קבהא חוזר מפציעה והוא ימתין להחלטת יוסי אבוקסיס כאשר הוא ישולב בקפידה כדי למנוע פציעה חוזרת. תומר יוספי ורמזי ספורי מרשימים באימונים האחרונים והשניים נמצאים בתמונת ההרכב.