להפועל באר שבע יש מאמן חדש – רוני לוי. המאמן בן ה-54 חוזר לליגת העל כחצי שנה לאחר שפוטר מבית”ר ירושלים. הוא לוקח את המושכות בב”ש שהייתה ללא מאמן קבוע מאז התפטר יוסי אבוקסיס בסוף העונה שעברה. אליניב ברדה שימש כמאמן הזמני, אך הודיע לאלונה ברקת שימשיך כעוזר מאמן והבעלים בחרה בלוי.

בהודעת ב”ש נכתב: “רוני לוי סיכם את תנאיו ויהיה מאמן הפועל באר שבע. לוי יחתום על חוזה לעונה וחצי ויחל באימון לאחר שיסיים את ימי הבידוד שלו. אליניב ברדה ומאור מליקסון ימשיכו בתפקידיהם כעוזרי המאמן תחת רוני לוי”.

רוני לוי (איציק בלניצקי)רוני לוי (איציק בלניצקי)

אלונה ברקת סיפרה: “אני מברכת את רוני לוי על הצטרפותו למועדון. אני מאמינה שיחד איתו נעמוד ביעדים שלנו השנה ובראשם הכרטיס לאירופה ונשוב בהמשך להתמודד על כל התארים”. רוני לוי אמר: “שמח להצטרף למועדון הפועל באר שבע. יחד נעשה הכל כדי להציג כדורגל חיובי ומנצח ולהתמודד על כל התארים”.

רוני לוי קיבל ב-2003 את ההזדמנות לאמן את מכבי חיפה לאחר שהוקפץ מהנוער והחזיר בגדול ליעקב שחר עם שלוש אליפויות רצופות. ב-2004 היה כפסע מהעפלה לליגת האלופות, אך שער שכבשה רוזנבורג בדקה ה-90 ניפץ את החלומות של הירוקים.

מלבד מכבי חיפה, איתה זכה בגביע ב-2016 בקדנציה השנייה שלו, בישראל אימן את מכבי פתח תקווה, מכבי נתניה ורשם שלוש קדנציות בבית”ר. בחו”ל אימן את אוניראה וסטיאווה בוקרשט (רומניה) ורשם שתי קדנציות באנורתוזיס פמגוסטה הקפריסאית.

מנור סולומון באימון שחטאר