הפועל חדרה עוקבת בדריכות אחר מצב יריבתה למשחק הערב ב-20:15 מול הפועל באר שבע שסובלת מהידבקות נגיף הקורונה בקרב שחקניה, ״מעדיפים לשחק מול סגל מלא שלהם ולא להיכנס שוב לסרט הזה של ההידבקויות״, אמרו במועדון. 

חדרה תנסה לחזור לנצח אחרי שלושה מחזורים מתוכם הפסידו בשני משחקים למכבי חיפה ובית״ר ירושלים ועוד קודם חזרה עם נקודה מהתיקו מול הפועל חיפה.  ״אנחנו שמחים לחזור לשחק ולהתחרות בליגה, התגעגענו מאוד״, אמר שרון מימר לקראת המפגש, ״אנחנו יוצאים למשחק נגד קבוצה חזקה במגרש מאוד ביתי. עבדנו קשה בשבועיים האחרונים וחיברנו את השחקנים החדשים שהגיעו למועדון. נבוא להילחם ולהוציא תוצאה טובה שתשמח את כל מי שחדרה יקרה לו״. 

שרון מימר (חגי מיכאלי)שרון מימר (חגי מיכאלי)

הקבוצה של מימר רוצה להיחלץ ממאבקי התחתית ולעלות מעל הקו האדום בטרם תפגוש במחזורים הבאים את יריבותיה הישירות על ההישארות בליגת העל. הקבוצה מהמקום ה-13 שהשיגה שלושה ניצחונות עד כה, ביצעו מספר שינויים במהלך הפסקת הליגה כשנפרדו מעוביידה חטאב, יאיא מלדג׳ה, ריף מסיקה וסער דבח וצירפה לשורותיה את יהב אפריאט, מוחמד אוסמן, רז נחמיאס ועידו לוי. כמו כן, תקבל בחזרה את מקסים פלקושצ׳נקו שהתאושש מפציעה בברכו אחרי חודשיים של החלמה וישולב בהדרגה.

מבין שחקני הרכש, מסתמן כי אוסמן ואפריאט יפתחו ב-11 של מימר כמו גם, טל כחילה שיעלה במרכז ההגנה לצידו של ג׳ונתן סיסה. המאמן התלבט בימים האחרונים האם לפתוח עם מרשל אודה או עם שובל גוזלן ונראה כי האחרון זוכה לעדיפות. כמו גם תמיר גלזר שתורגל באמצע אך עדיין ישנה התבלטות בינו לבין רודריג בונגונגי. 

הרכב משוער: רובי לבקוביץ’, דיא לבאבידי, ג׳ונתן סיסה, טל כחילה, ג׳אבר עבדאללה, מוחמד אוסמן, גלעד אברמוב,תמיר גלזר (רודריג בונגונגי), גוסטבו מרמנטיני, יהב אפריאט, שובל גוזלן.

לוסאנו כובש תוך 9 שניות לנאפולי!!!