בהפועל באר שבע קיבלו את תוצאות הבדיקה של לואי טאהא לאחר הפציעה שלו במשחק הנבחרת מול פולין בשבת. בקבוצה נשמו לרווחה לאחר שהתברר כי טאהא לא סובל מנזק מיוחד בשריר הארבע ראשי, אלא רק מעומס, כך שהוא ינוח מספר ימים. 

טאהא צפוי להשתלב באימונים בשבוע הבא ואף להיות כשיר למשחק הקרוב מול בני יהודה ת"א, למרות שייתכן שבצוות הרפואי יבחנו את האפשרות לתת לו מנוחה נוספת, כדי שהעומס לא יחמיר את הפציעה, כך שעמית ביטון עשוי למלא את מקומו. משחק האימון של הקבוצה נגד הכחח עמידר רמת גן שהיה אמור להתקיים בעוד יומיים (חמישי) נדחה ליום שישי ויצא לדרך בשעה 10:00 באצטדיון רמת גן.

נייג'ל האסלביינק (שחר גרוס)נייג'ל האסלביינק (שחר גרוס)

בנוסף, בבירת הנגב מרוצים מהזימון וההשתלבות של נייג'ל הסלביינק בנבחרת סורינאם, אחרי שכבש אתמול שער בכורה יפה במשחק החוץ נגד נבחרת ניקרגואה במסגרת בית ד' של ליגת האומות של צפון ומרכז אמריקה. ההולנדי ממוצא סורינאמי ונבחרתו מדורגים במקום הראשון בבית עם 13 נקודות מתוך 18 אפשריות. יחד עם האסלביינק, משחק גם בן דודו גליאופילו ששיחק בעבר במדי עירוני קריית שמונה.

מיגל ויטור מתחסן (דוברות המרכז הרפואי סורוקה)מיגל ויטור מתחסן (דוברות המרכז הרפואי סורוקה)

בתוך כך, שחקני הקבוצה ניצלו את הפגרה הגיעו לסורוקה כדי להתחסן כנגד שפעת. את השחקנים קיבלו: ד"ר שלומי קודש, מנהל בית החולים ואוהד ותיק של הקבוצה, ירדן נבו, המשנה למנהל בית החולים ולאה כהן, מנהלת הסיעוד. המרכז הרפואי סורוקה מאמץ את שחקני הקבוצה ונותן להם מעטפת וליווי רפואי מלא.

מאור מליקסון מתחסן (דוברות המרכז הרפואי סורוקה)מאור מליקסון מתחסן (דוברות המרכז הרפואי סורוקה)