אחרי לא מעט שמועות, פגישות מול אוהדים וקהל מפולג, ככל הנראה שמאור בוזגלו לא יחזור להפועל באר שבע. האלופה היוצאת, שבדקה וגיששה אפשרות להחזיר את הקשר שסיים חוזה בבית"ר ירושלים, לא צפויה לצרפו לאור צירופו של קשר הפועל תל אביב רמזי ספורי שיוצר עומס קשרים על החלק ההתקפי. 

אפשרות הקאמבק של בוזגלו הציתה לאחרונה את אוהדי הפועל באר שבע, שהיו חלוקים מאוד בכל הקשר לחזרתו של מספר 11 לאצטדיון טוטו טרנר שבו היה שותף להרבה רגעים גדולים. בנוסף לעומס שנוצר בחלק הקדמי שמונע את צירופו של בוזגלו, משפחתו של הקשר העדיפה שלא להעתיק פעם נוספת את חיי המשפחה לדרום הארץ, דבר שמנוגד לאני מאמין של נשיאת המועדון אלונה ברקת שבו כל שחקן צריך להתגורר בסמוך לעיר באר שבע. יש לומר, שגם בוזגלו וגם בהנהלת הפועל באר שבע, עשו מאמצים מאחורי הקלעים להנמיך את הלהבות כדי להכין את הקרקע למהלך אפשרי, אולם בסופו של דבר נראה כי זה לא ייצא לפועל. 

צפו בצמד של זהבי, האם הגיע לו אדום ישיר?

בינתיים, רגע לפני היציאה למחנה האימונים מחר, הפועל באר שבע הודיעה לפני שעה קלה לקשר קווין טאפוקו כי הוא לא בתכניות לעונה הקרובה ולא ימריא למחנה האימונים של הקבוצה בפולין. בעקבות כך, רשימת המנודים של באר שבע מתארכת וכוללת את דור אלו, עדן בן בסט, חן עזרא, אריק סאבו, שיר צדק, אריאל הרוש וכעת גם קווין טאפוקו.

בעקבות ההודעה לטאפוקו, בבאר שבע עושים מאמצים כדי לצרף כמה שיותר מהר קשר אחורי זר. המועמד המוביל לעמדה זו הוא הקולומביאני באלדומרו פרלאסה, כאשר מנכ"ל המועדון אסי רחמים עומל רבות כדי לסגור את עסקת הקשר מסאנטה פה.

קווין טאפוקו (חגי מיכאלי)קווין טאפוקו (חגי מיכאלי)

אחרי שפרסמה את סגל השחקנים שיוצאים למחנה האימונים, נודע כי באר שבע קרובה לצרף את השחקן הקולומביאני. בין הצדדים היו פערים לא קטנים ולפי מידע שהגיע ל-ONE אותם פערים הצטמצמו משמעותית והקשר בדרך לחתימה בקבוצה של ברק בכר.