שערוריה חדשה באיגוד השופטים, הפועל רעננה התלוננה להתאחדות לכדורגל בהאשמות חמורות כי שופטים ספסרו בכרטיסים הניתנים לאיגוד השופטים עבור שופטים החברים באיגוד. יש לציין כי קבוצות הכדורגל מחויבות על פי התקנון לתת לשופטים הזמנות למשחקים. כעת לטענת הקבוצה של אשר אלון היא תפסה למעשה שופט שסיפסר בהזמנה שנתנה לו. 

במכתב תלונה שהעביר מנכ"ל רעננה גיל קופר להתאחדות לכדורגל והגיע לידי ONE, הוא ציין כי במשחק הקבוצה מול הפועל ב"ש: "אירע אירוע חמור ביותר של ספסרות מצד אחד מחברי איגוד השופטים". בתלונה שנשלחה למנכ"ל ההתאחדות, רתם קמר, ממשיך וטוען קופר כי: "בשבת האחרונה לקח אחד מהשופטים את הכרטיסים שיועד לו מקופת הכרטיסים (לפי רשימה שהועברה מראש אלינו) ומיד ניסה למכור אותו בספסרות. מיד הבחין בדבר קופאי של חברת לאן, עצר מבעדו ולקח את הכרטיס".

אשר אלון (שחר גרוס)אשר אלון (שחר גרוס)

קופר ממשיך וטוען כי: “הקבוצה התלוננה בעל פה בפני שי אוסידון, האחראי התפעולי של איגוד השופטים שנכח במקום, אולם אנו סבורים כי מדובר באירוע הדורש גם את התערבותכם. אין זה מקובל על הדעת ששופט כדורגל במדינת ישראל, אדם האמור להיות נקי מכל רבב, המקבל כרטיס כניסה למשחק כדורגל מוכר אותו ואת התמורה נשלשל לכיסו. משיחות שקיימנו עם גורמים בקבוצות אחרות נמסר לנו כי התופעה אינה יחידה ומוכרת להם לרוב".

האיגוד העביר את הנושא לטיפול היועץ המשפטי ותובע ההתאחדות

תגובת איגוד השופטים: “אנחנו רואים את העניין בחומרה עם קבלת התלונה נעשתה בדיקה, ושני שופטים צעירים מליגת ג’ וליגת הנוער הודו כי התנהלו בצורה לא הולמת. לאחר שיתבררו העובדות התקבלה מהיו”ר הנחיה להעביר את נושא לטיפול היועץ המשפטי של ההתאחדות ותובע ההאחדות. כמו כן, מר משה קראדי ביקש שכל נושא חלוקת הכרטיסים ייבחן וייבדק”.