אחרי שכל שחקני הקבוצה, הצוות המקצועי והנהלת הקבוצה נמצאו שליליים לבדיקת קורונה, הפועל באר שבע נחתה היום (שלישי) בטיראנה שבאלבניה לקראת המשחק ביום חמישי נגד לאצ'י במסגרת הסיבוב השני של מוקדמות הליגה האירופית. לשם הטיסה, ב”ש חכרה מטוס בסיוע כספי משמעותי של אופ"א ותחזור ביום שישי לפנות בוקר, ערב ראש השנה. 

"מצפה לנו משחק קשה", אמרו במועדון. "לאצ'י קבוצה יותר טובה מזאת שפגשנו בשנה שעברה. אז זה נגמר בתיקו קשה שהעביר את ההכרעה לב”ש וזה אמור להראות כמה אפשר להסתבך במשחק מהסוג הזה. יש ללאצ'י חלוץ חזק שיכול לעשות צרות וכמה שחקנים מקומיים צעירים שבטוח עשו התקדמות". 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שיחת זום: יוספי מב"ש עם אב ובן אוהדים

עוד קודם לכן, הדרומיים ערכו אימון בוקר ואחרי התארגנות אחרונה עשו את הדרך לנתב"ג. על פי התכנון, מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס צירף לסגל כצפוי את צמד הארגנטינאים החדשים, מרסלו מלי ומריאנו בריירו. השניים החלו להתאמן עם יתר הקבוצה רק ביום שישי האחרון ובינתיים מגלים יכולת טובה באימונים. המטרה בצירופם לטיסה באה כדי לחבר אותם לקבוצה, אולם במידה ויהיה צורך אבוקסיס ישתמש באחד מהם. 

רמזי ספורי, קייס גאנם, נועם גמון, נאור סבג ואיתן רצון לא המריאו עם הקבוצה. בבאר שבע טוענים שספורי וגאנם פצועים ולכן לא זומנו, כאשר במקביל השניים הם היחידים שעדיין לא חתמו על מתווה קיצוץ. סבג שנעדר שלושה שבועות בגלל פציעה, כשיר אך ביקש לעזוב לקבוצה אחרת כדי לקבל דקות משחק משמעותיות יותר. 

נאור סבג (אורן בן חקון)נאור סבג (אורן בן חקון)

ב”ש תערוך את האימון המסכם לפני המשחק, כאשר נראה שיוסי אבוקסיס מתכנן שינויים בודדים. בין השינויים שהמאמן צפוי לערוך הוא במרכז ההגנה, כשלואי טאהא עשוי לחזור ל-11.  שון גולדברג שנעדר נגד מכבי חיפה בגלל פציעה מועמד לחזור להרכב, כמו כן מרוואן קבהא.