לקראת העונה הקרובה, הפועל באר שבע ממשיכה לסגור את הסגל שלה והיום (חמישי) האדומים מבירת הנגב הודיעו כי מרוואן קבהא ואנתוני וארן ימשיכו גם בעונה הקרובה ללבוש את המדים האדומים לאחר שסכמו עם הקבוצה לעונה.

בינתיים, איתמר שבירו חתם במועדון לשלוש עונות באמצעות סוכנו אבי נמני, השחקן אמר לאחר החתימה: "אני שמח להמשיך את דרכי במקום בו גדלתי ואני כל כך אוהב. לאורך השנים גדלתי יחד עם המועדון הזה, שהפך למה שהוא היום ואין גאה ממני להיות חלק ממנו. אני מקווה שאגשים את החלומות שלי יחד עם הקבוצה ונגיע להישגים שישמחו את האוהדים היקרים שלנו. תודה רבה להנהלת המועדון ובמיוחד לאסי רחמים על האמון".

איתמר שבירו (באדיבות הפועל באר שבע) (מערכת ONE)איתמר שבירו (באדיבות הפועל באר שבע) (מערכת ONE)

אבוקסיס לקראת מכבי ת"א באלוף האלופים ביום שבת: "זה משחק ראשון, אמנם ללא הזרים, אבל מי שישחק יצטרך לעשות את העבודה. צריך להגיע להתמודדות הזו ולתת משחק טוב. לא היה לנו הרבה זמן הכנה לפני ההתמודדות הזו, וגם מה שהיה קצת התפקשש לנו עם משחק האימון, שהיה מאוד חשוב לנו, אך בוטל. יש מספר שחקנים צעירים שיקבלו הזדמנות וחלקם גם הוכיחו את עצמם בעונה שעברה. זה אחד משני משחקים על התואר ואנחנו מקווים לעשות תוצאה טובה".

דיוגו ויאנה וג’ונתן איגודלו מועמדים

באר שבע בונה הרבה הקיץ על השחקנים הזרים שלה. שלושה זרים משמעותיים כבר יש לה (מיגל ויטור, ז’וסוואה ואלטון אקולטסה) אבל המאמצים הגדולים של יוסי אבוקסיס וצוותו עדיין מושקעים בסגירת המכסה במספר עמדות - כנף ימין, חלוץ וקשר אחורי. 

בין השמות שהוצעו למועדון ואיתם מתנהלים מגעים אפשר למצוא חלוץ קולומביאני העונה לשם ג’ונתן איגודלו וקשר בן 30 בשם דיוגו ויאנה מפורטוגל. ויאנה, הוא שחקן קו ימין שיכול לשחק במספר עמדות. הוא משתייך לסוכנות השחקנים שמייצגת את ויטור, ז’וסוואה, וגם דוד סימאו שעזב בסוף העונה שייך לאותה סוכנות.

יוסי אבוקסיס באימון (מיכה בננו)יוסי אבוקסיס באימון (מיכה בננו)

בעונה החולפת ויאנה השתייך לסגל של בראגה אך לא הרבה לקבל הזדמנויות במדי קבוצת הצמרת הפורטוגלית ורשם 8 הופעות בלבד בכל המסגרות. שחקן הכנף גדל במחלקת הנועק של ספורטינג ליסבון ובעברו שיחק גם בבלננשש, ז’יל ויסנטה, דפורטיבו אבס וצסק”א סופיה.

אגודלו הוא חלוץ קולומביאני בן 27 ששיחק בחצי העונה האחרונה בחימנסיה לה פלאטה מארגנטינה. לפני כן רשם ב-2019  עונה נהדרת בקוקוטה דפורטיבו בליגה הבכירה במולדתו עם 8 שערים ב-18 הופעות.