אחרי מכירת עלי מוחמד ועזיבתם של אלירן עטר ועידן ורד, בבית"ר ירושלים לוקחים בחשבון גם היום (ראשון) כי שחקן נוסף יימכר הקיץ, ירדן שועה או אביאל זרגרי. בשלב הזה ההצעות סביב שועה נמוכות ולכן הוא צפוי לפתוח את ההכנות עם הקבוצה, אך כל הצעה בסדר גודל של מיליון אירו תוביל למכירתו.

בנוגע לאביאל זרגרי, מלבד מכבי תל אביב שרוצה את השחקן, קבוצות בכירות נוספות מגלות ענין בזרגרי ובמצבה הכלכלי של בית"ר שעון החול בעניינו יצא לדרך, כאשר גם אם זה לא יקרה הקיץ זה יקרה בינואר או בעונה הבאה. 

אביאל זרגרי (איציק בלניצקי)אביאל זרגרי (איציק בלניצקי)

בנוסף להצעות עבור זרגרי, חוגג הצהיר לא פעם כי ״לכל שחקן יש מחיר״ וכי "יש אפס שחקנים שאמנע מהם להתקדם", כך שהצורך הדחוף בכסף, לצד החשש להתפתחותו של זרגרי כשחקן בקבוצה בינונית (מה שעלול לפגוע ב”נכס”) והעובדה כי בקבוצות אחרות הוא יכול לחתום על חוזה ארוך טווח ולא יקבל שכר חייל בלבד, צפויים לגרום להאצת המגעים.

מועד המכירה של זרגרי, הקיץ הנוכחי או בינואר, יושפע גם מאוהדי בית”ר ומחרם מנויים או מלחמה מול משה חוגג שתרוקן את היציעים. הבעלים התייחס בפוסט בפייסבוק ל”שונאי בית”ר מבפנים”, אך מעבר למאבקו מול לה פמיליה, יש רוב גדול של אוהדים שמאוכזבים מההתנהלות של המועדון ומכך שבכל מקרה אין שאיפות גבוהות.

משה חוגג (עמרי שטיין)משה חוגג (עמרי שטיין)

בבית״ר לא רצו להגיב באופן רשמי לדברים, אך ביקשו לציין כי: ״חוגג הצהיר בסוף השבוע שזרגרי לא למכירה״. על כך אמר גורם בבית וגן: ״חוגג גם הצהיר פומבית שעידן ורד יחתום ראשון בבית״ר לעונה הקרובה. למיטב ידיעתי עידן ורד אפילו לא זכה לפגישה״. 

כחלק מהקיצוץ בתקציב התפעולי של הקבוצה, בית"ר תחזור אחורה בעונה הבאה והתקציב לא יכלול ארוחות בוקר, ארוחות צהריים ובתי מלון באופן קבוע, אלא רק ברמה נקודתית. בימים האחרונים החלו ראשי המועדון לשוחח עם שחקנים על מנת לרחרח לקראת שיחות הקיצוץ והבינו שהסיכויים לכך שיסכימו לקצץ בשכרם קלושים.

בבית״ר מנסים להתחזק בחלוץ, בלם ובעמדת המגן הימני. עם דור אלו מתקיים מו״מ אך ישנם פערים. מלבדו, שמותיהם של אליסון דוס סנטוס ולוסיו הברזילאי, שניהם שחקנים חופשיים, עלו כאופציה אם לא יימצאו זרים מתאימים, כאשר במועדון אומרים כי "בתקציב המתוכנן שלנו קשה למצוא מציאות באירופה, אם לא תהיה ברירה אולי נסתפק בדוס סנטוס".

למה וראן בדרך החוצה מריאל?