אחד מהדומיננטיים ביותר בספורט הישראלי ובכדורגל בפרט כבר כמעט שלושה עשורים, יעקב שחר, יחגוג מחר (חמישי) את יום הולדתו ה-80. לרגל המאורע המרגש, שחקנים, מאמנים וקולגות שעבדו, אימנו ושיחקו עם הנשיא הירוק במהלך השנים המוצלחות שלו בראש המועדון, בירכו על הגעתו לגבורות בווידאו מיוחד.

אברהם גרנט שכמובן אימן את מכבי חיפה, אמר: “ש לי הערכה רבה על הרבה שנים של עשייה ברוכה ועל האישיות הנפלאה שלך. אתה אחד הווינרים הגדולים שאני מכיר ואחד הג’נטלמנים הגדולים. הניהול שלך של המועדון ובכלל הוא מבחינתי האישי דבר בלתי רגיל. לשמחתי אני זכיתי בעשרות שנים של חברות איתך ויותר מזה לשנתיים של שיתוף פעולה במכבי חיפה, בהן לקחנו שתי אליפויות, והדרך שעשינו זה דבר שאני אקח איתי תמיד”.

מאמן נוסף שזכה בתארים בירוק, אלישע לוי, הוסיף: “רציתי להגיד לך תודה על ההזדמנות שנתת לי לאמן את מכבי חיפה. מזל טוב, אושר, בריאות איתנה”.רוני לוי שקטף שלוש זכיות רצופות בליגת האלופות: “אתה איש מיוחד בחברה הישראלית, הלוואי ויהיו הרבה כמוך. באופן אישי עברנו כברת דרך נפלאה ביחד, עם הרבה הצלחות, והכי הרבה לקחתי ממך את ההתנהלות ואת הדרך ארץ”.

חברים מברכים: יעקב שחר חוגג 80

יוסי בניון, שפרח בכרמל ומחיפה יצא לקריירה אירופית מפוארת, אמר: “הלוואי שנראה אותך מוביל את מכבי חיפה לעוד המון המון שנים טובות ומוצלחות. מזל טוב ליום הולדת 80, בריאות, אושר, הצלחה”.

יעקב שחר ויוסי בניון (נעם מורנו)יעקב שחר ויוסי בניון (נעם מורנו)

ג’ובאני רוסו בירך: “תודה שנתת לי הזדמנות להיות שחקן של מכבי חיפה ונתת לי להיות חלק מהמשפחה הזאת. כל הזמן חשבתי שאני כוכב, הכוכב האמיתי זה אתה. הלוואי שבגיל 80 אני אראה כמוך. אני אוהב אותך”.

ג'ובאני רוסו (רדאד ג'בארה)ג'ובאני רוסו (רדאד ג'בארה)

יו”ר מנהלת הליגות, ארז כלפון, אמר: “תמשיך לאהוב ולתרום למכבי חיפה, תמשיך לאהוב ולתרום לכדורגל הישראלי. אני מאוד מקווה שתישאר בכדורגל הישראלי עוד שנים ארוכות”. 

אבי לוזון הוסיף: “אתה בשבילי נשיא הכדורגל הישראלי כבר 30 שנה ולא רק נשיא מכבי חיפה. כאחד שעבד איתך מקרוב אני יודע שמעולם לא הסתכלת על טובת מכבי חיפה בלבד או טובתך האישית, אלא תמיד דאגת לכלל הכדורגל הישראלי, גם אם זה בא על חשבון כיסך הפרטי וגם אם זה בא על חשבון מכבי חיפה. מאחל לך בריאות, אריכות ימים, ושעוד 20 שנה תישאר נשיא הכדורגל הישראלי”.

אבי לוזון עם יעקב שחר (אחמד מוררה)אבי לוזון עם יעקב שחר (אחמד מוררה)

מרקו בלבול, ששיחק ואימן את הירוקים: “מי ידע ב-1985 שעליתי לבוגרים של מכבי חיפה, שייכנס לחיי אדם כזה מדהים. הדרכים שלנו התחברו כל כך הרבה שנים יחד. זכיתי כשחקן, כעוזר מאמן וכמאמן שלך, להכיר אדם אדיר, ישר, טוב לב ומדהים”.

אלון חזן אמר: “אני רוצה להודות לך באופן אישי על כל התרומה שנתת לי בחיים, הן מבחינה מקצועית והן זה שהפכת אותי לאדם יותר טוב, וזאת הזדמנות מצוינת להגיד לך תודה”.

עידן טל, שחקן העבר, הוסיף: “שיהיה לך הרבה נחת סביבך מכל הסובבים אותך ומהקבוצה שאתה מאוד אוהב”.

ארז כלפון, יו”ר המנהלת: “בשם כל הקבוצות אני מאחל לך בריאות, אריכות ימים ואושר. שתמשיך לתרום לכדורגל ישראלי ולמכבי חיפה  בשנים הבאות”.