כפי שפורסם ב-ONE, מכבי פתח תקווה העלתה הילוך והגישה היום (חמישי) תביעה נגד בית"ר ירושלים ושחקנה לירן רוטמן, בסך של 990 אלף ש”ח, בגין דמי השבחה. בתביעה שהוגשה באמצעות עו"ד טל ספיבק, טוענת מכבי פ"ת כי רוטמן, שעבר ביולי האחרון לקבוצה הירושלמית, הגיע לשורותיה בפברואר 2015 מסקציה נס ציונה, כאשר הוועדה למעמד השחקן פסקה לטובת הקבוצה הכתומה סך של כ-80 ש”ח, אותם שילמה מכבי פ"ת.

השחקן חתם על חוזה לארבע שנים עם המלאבסים, שכעת טוענים כי בסיומו, הם הציעו לו לחתום על חוזה חדש בסך של כ-330 אלף ש”ח לעונה למשך 3 עונות,  אך הוא סירב. באמצעות עו"ד ספיבק מוסיפה פ”ת בטענותיה: "בעת שקלטה מכבי את השחקן, מדובר היה בשחקן צעיר, בלתי מוכר, אנונימי וחסר כל הישגים שהגיע מקבוצה אנונימית בליגה נמוכה, ללא רזומה. הגם שעסקינן באותה עת בשחקן אנונימי, בחרה מכבי ליטול סיכון כספי, ולהשקיע בשחקן סכום גבוה מאוד ביחס לשחקן נוער נטול כל הישגים מקצועיים, וזאת הואיל והאמינה בו, ומתוך מטרה למכור אותו בעתיד".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הכנה: 0:3 משכנע לבית"ר על בני יהודה

עוד מוסיפה הקבוצה מהמלאבס: "מובן  כי קבלת שחקן ‘מוכן’, ‘מוכר’ ו’ידוע’ לאחר שחוזהו הסתיים, טומנת בחובה יתרון מקצועי גדול לבית"ר שתוכל למכור אותו בעתיד, בסכומים ניכרים, ללא כל השקעה. השחקן קיבל ממכבי ארגז כלים מקצועיים ואחרים להכשרתו כשחקן מקצועי בהיקף משמעותי, תודות לכך, הגיע השחקן לקבוצה מפוארת ועשירה".