לאחר שברון הלב במשחק פתיחת העונה ב-4:3 הדרמטי למכבי חיפה באצטדיון סמי עופר, הפועל רעננה מקווה לאסוף נקודות ראשונות העונה וסיימה את הכנותיה לקראת המפגש מול בית”ר ירושלים הערב (ראשון) ב-20:00 בביתה החדש – אצטדיון המושבה. 

בעוד קייס גאנם, שסובל ממתיחה בשריר הירך הדו ראשי, לא יעמוד לרשותו של מנחם קורצקי, כמו גם ירדן כהן שצפוי להיות כשיר אחרי פגרת הנבחרות, מי שיתפוס את מקומו של החלוץ הפצוע בהרכב של מנחם קורצקי הוא החלוץ הקולומביאני קרלוס ריבאס. בנוסף, כארם ארשיד ובן סביר החלימו מפציעות וכשירים לקראת המשחק.

רוני לוי: עשינו מסע רכש מרשים בקיץ

למעט הכללתו של קרלוס ריבאס בהרכב על חשבונו של קייס גאנם הפצוע לא צפוי להיות שינוי נוסף בהרכב לעומת ה-11 שפתחו בהפסד למכבי חיפה. אביחי ידין צפוי לפתוח פעם נוספת בהרכב, כאשר המאמן מנחם קורצקי עדיין לא החליט אם להציב אותו כבלם שלישי או בקישור.

קייס גאנם (אחמד מוררה)קייס גאנם (אחמד מוררה)

המאמן מנחם קורצקי התייחס להכנות ואמר: "לגבי המשחק מול מכבי חיפה, עד הדקה ה-84 התוצאה הייתה כמו שרצינו, באנו עם ביטחון שאותו החדרנו בשחקנים, רק חוסר ריכוז מנע מאיתנו תוצאה טובה, אבל מבחינתנו יש הרבה דברים שאנחנו לוקחים מהמשחק. לגבי המשחק מול בית"ר ירושלים ביום ראשון אנחנו מתכוננים כרגיל להתמודדות, מצפה לנו משחק מאוד דומה למה שהיה מול מכבי חיפה. לבית"ר ירושלים יש תוצאות טובות במשחקים עד כה, רכש וצוות אימון מצוינים אבל יש לנו הרבה אמונה בשחקנים ובדרך שלנו וזה משחק בית, לכן אנחנו מצפים לתוצאה טובה".

מנחם קורצקי (אחמד מוררה)מנחם קורצקי (אחמד מוררה)

המגן הימני עדי נמני הוסיף: "הייתה אכזבה במשחק מול מכבי חיפה בו הפסדנו, אבל בתחילת השבוע השארנו את זה מאחורינו - ממש כמו שאחרי ניצחון אנחנו לא יוצאים מגדרנו גם אחרי הפסד אנחנו מתאוששים מהר, למדנו מהטעויות וננסה לתקן כבר מול בית"ר ירושלים במשחק ביום ראשון הקרוב. למדנו את בית"ר ירושלים כל השבוע ואני מקווה שנצליח ליישם את זה במשחק. מצפה לנו משחק לא קל אבל אם נבוא עם רוח לחימה ועם הדי.אנ.איי של הפועל רעננה אני מאמין בקבוצה שלנו".

עדי נמני (אחמד מוררה)עדי נמני (אחמד מוררה)

הרכב משוער הפועל רעננה: אסף צור, עדי נמני, עידו לוי, אביחי ידין, דויד מתאוס, עמית כהן, בן בנימין, דיוויין נה, אור דסה, קרלוס ריבאס ויוג’ין אנסה.