אחרי תקופה ארוכה, ניתן היה לראות אתמול (שני) את ראשי ואנשי בני סכנין יכולים להיות מרוצים מהקבוצה שלהם. למרות חסרונם של מספר שחקני מפתח דוגמת בירם כיאל, עלי עותמאן, יזן נאסר ועטאא ג'אבר המתאוששים מפציעות, הקבוצה רשמה ניצחון מרשים, 0:3 בגביע מול חדרה והעפילה לשלב שמינית גמר הגביע. 

בפעם הראשונה העונה ההתקפה של סכנין רשמה משחק נהדר בו כבשה שלושה שערים, מרגלי צמד הזרים נייג’ל האסלביינק שהבקיע פעמיים ודין קלי. זו הייתה גם הפעם הראשונה העונה שהמאמן ניסו אביטן יכול היה לעלות ארבעה זרים בהרכב ובכלל זה את האסלביינק, קלי, איקוום אוטין ובלם הרכש לוקאס ספנדלהופר. 

שחקני בני סכנין חוגגים עם נייג'ל האסלביינק (עמרי שטיין)שחקני בני סכנין חוגגים עם נייג'ל האסלביינק (עמרי שטיין)

עד לתום חלון העברות האחרון היו לרשות הקבוצה שלושה זרים בלבד – האסלביינק, אוטין, וסבסטיאן ולאסקס שפצוע תקופה ארוכה, מה שאילץ את אביטן לעלות עם שני זרים בלבד ולפעמים עם זר אחד בהרכב. עכשיו המצב שונה בתכלית ואמור לשדרג את הקבוצה. מי שצד את העין הוא ספנדלהופר שהושאל מאסקולי האיטלקית מהסרייה B עד תום העונה ונראה שבסכנין יהיו יכולים ליהנות מהבלם רק עד לקיץ, שכן מדובר בבלם איכותי מאוד.

"העובדה שלא ספגנו שער חובה וכל ההגנה השתדרגה בזכות לוקאס יש בה כדי להצביע על כך שעשינו את אחת העסקאות הכי טובות שניתן לעשות. מדובר באחד הבלמים הכי טובים בליגה שלנו וכל זמן שנוכל להיעזר וליהנות ממנו בחודשים שנותרו עד לסיום העונה זה הרווח שלנו, כי בשנה הבאה הוא כבר לא יהיה בארץ ויחזור לאסקולי, שוויתרה עליו השנה רק בגלל שהייתה במצוקה כספית", אמרו בסכנין.

ניסו אביטן (עמרי שטיין)ניסו אביטן (עמרי שטיין)

גם מארון גנטוס לצדו של לוקאס השתדרג בצורה משמעותית. השוער מחמוד קנדיל ממשיך בכושר הגבוה שלו ואתמול במצב של תיקו אפס קנדיל הציל שער בטוח שמנע מבוכה. עכשיו, הפנים של סכנין לקראת משחק הליגה החשוב מול הפועל חיפה בדוחא. סכנין שבמקום הלפני אחרון מרוחקת חמש נקודות בלבד מהיריבה הקרובה כך שמדובר במשחק סופר חשוב עבור הקבוצה שתנסה להכשיר את הפצועים למשחק.

מעל כולם: צמד מהסרטים לרונאלדו