לא רגוע בהפועל כפר סבא. הקבוצה, שנמצאת על סף ירידה ללאומית, החליטה להשעות את הקשר בן רייכרט אחרי עימות מילולי בינו לבין נציג הבעלים עידן שום. הייתה אסיפת קבוצה קשה במועדון במסגרתה שום שטף את השחקנים, מה שהוביל לעימות מילולי בינו ובין הקשר בן ה-27 שהלך למקלחת מוקדמת ויעמוד מחר לדין משמעתי.

אחד השחקנים אמר: “עידן כל הזמן אומר ש”אני ואבא שלי אשמים”, אבל אחרי דקה מבקר כל שחקן ושחקן ולא מזכיר במילה את טום שלח שחודשיים יושב פצוע. נמאס לכולנו ממה שקורה במועדון".

במהלך האסיפה בה שום הטיח דברים קשים בשחקנים הוא בא בטענה לרייכרט ואמר לו: “איך יכול להיות שקשר אצלי עומד על אפס שערים בעונה?” רייכרט לא נשאר חייב והשיב: “שערים אתה רוצה? בעונת השיא שלי הבקעתי 3 מה ציפית?”.

בן רייכרט (נעם מורנו)בן רייכרט (נעם מורנו)

על סוקונה אמר שום: “אתה לא נותן בכלל גולים, יכול להיות שער אחד בעונה?” ועל קיזיטו אמר: “את הגול האחרון שלך נתת רק בינואר”. על פדידה הקפטן אמר: “אתה כל העונה פצוע”. גם איתמר ישראלי ספג ממנו: “כל משחק אתה מקבל שער”, ועל אביב סולומון אמר לו: “אתה עולה למעלה ולא מבשל, ואז חוטפים שער מהצד שלך”.

עידן שום הגיב בנושא ואמר: “לא היה עימות. אמרתי באסיפה עצמה את מה שהייתי צריך להגיד. רייכרט הושעה מכיוון שהתנהג במהלך האימון בצורה לא ראויה ולכן הוא יועמד לוועדת משמעת”. לטענת שום במהלך העימות בינו לרייכרט היו צרור של קללות מצידו של השחקן והריב כמעט גלש לעימות חמור יותר, כאשר שחקנים הפרידו בין הצדדים.

הירוקים הפסידו בחמשת משחקיהם האחרונים, האחרון שבהם הפסד 0:3 כואב מול בני סכנין. הם במקום האחרון בטבלה עם 23 נקודות, 10 מתחת לקו האדום, כאשר נותר מספר מועט של נקודות בקופה. בסיום אותו משחק מול סכנין שום לקח אחריות על מצב הקבוצה והתנצל בפני האוהדים.

בנין: ״מתרגש, מרגיש כמו לחזור הביתה״