דווקא אחרי התבוסה הכואבת בגביע המדינה, הפועל חדרה השיגה הערב (שבת) נקודות יקרות בקרב התחתית הלוהט עם 0:1 על הפועל כפר סבא, שהסתבכה בענק והחליפה מקומות עם האדומים, להם 24 נקודות אחרי 22 מחזורים ואילו לירוקים של אלישע לוי שתיים פחות.

מנחם קורצקי אמר: “במצב שלנו אסור לנו לנשום לרווחה, יש לנו עוד הרבה עבודה. אנחנו מתמודדים מול קבוצות מצוינות בתחתית ליגת העל והליגה עוד ארוכה, עוד לא עשינו משהו. חייבים להוסיף עוד פרמטרים במשחק שלנו, זה משחק שחייבים לדעת להרוג אותו. צריכים להשתפר ולהיות טוב יותר, לייצר מצבי הבקעה. נלחמנו היום, בעתיד נצטרך גם להוסיף לזה כדורגל”.

אגב אחרי הפעולה האחרונה של שלום אדרי, שהיה חייב לגמור את המשחק בתוספת הזמן, קורצקי צעק לעבר הנהלת המועדון: ״אני לא רוצה לראות אותו, כבר אני אומר את זה״.

שחקני כפר סבא מאוכזבים בסיום (נעם מורנו)שחקני כפר סבא מאוכזבים בסיום (נעם מורנו)

אלישע הוסיף: “משחק תחתית טיפוסי, כדורגל לא ראיתי היום. משחקים מהסוג הזה התוצאה היא החשובה ביותר, ידענו לקראת איזה משחק אנחנו באים, אבל היינו צריכים להיות יותר שקטים וסבלניים. גול למשחק מאז שהגעתי זה לא מספיק, זו הבעיה שלנו ונצטרך לחשוב למצוא נוסחה התקפית טובה יותר. אם לא ניתן גולים נהיה בבעיה. נרגיע את השחקנים, כל משחק הוא שונה”.