בני סכנין תארח הערב (שבת, 18:00) את האחרונה בטבלה, הפועל כפר סבא, בידיעה שניצחון ביתי יהווה צעד משמעותי בדרך להבטחת ההישארות בליגת העל לעונה נוספת. שרון מימר, לו מובטח חוזה לעונה הבאה אם יצליח במשימה, לא צפוי לבצע שינויים גדולים בהרכב לעומת זה שפתח במשחק התיקו (1:1) האחרון מול בני יהודה ת"א, להוציא חילוף מאולץ אחד - איהאב גנאים שגילה השנה יכולת מצוינת יהיה בחוץ בגלל צהובים ומי שיחזור ל-11 הוא בירם כיאל.

הרכב סכנין: מחמוד קנדיל, עלי עותמאן, לוקאס ספנדלהופר, מארון גאנטוס, חגי גולדנברג, בירם כיאל, עטאא ג'אבר, מוטי ברשצקי, איסמעיל ריאן, נייג’ל האסלביינק ואוסאמה חלאילה.

הרכב כפ”ס: איתמר ישראלי, טריקו גטהון, סודיק אטנדה, עומר דנינו, אביב סולומון, רז כהן, עומר לקאו, יואן סטויאטב, פלורנט חסאני, עומר פדידה ולוואגה קיזיטו.

שרון מימר (עמרי שטיין)שרון מימר (עמרי שטיין)

בהפועל כפ"ס אמנם מבינים שככל הנראה נגזר על הקבוצה השנה לרדת לליגה הלאומית אחרי שנתיים בליגה הראשונה, אבל כל זמן שיש סיכוי, ואפילו תאורטי, כדי לשרוד, בקבוצה שואפים לזכות בניצחון חוץ בדוחא. החבורה של רביד גזל תופיע למשחק ללא בן רייכרט המוצהב, אבל עם קיזיטו בחוד. החלוץ פותח על חשבונו של מאמדו סוקונה המאכזב.

רביד גזל (אורן בן חקון)רביד גזל (אורן בן חקון)