בני יהודה תנסה לחזור מחר (ראשון, 21:00) למסלול הניצחונות בפלייאוף התחתון, וגם תנסה להישאר בלתי מנוצחת בקרב על המקום השביעי, כאשר היא תארח את עירוני קריית שמונה באצטדיון בלומפילד, בשיא מאבק ההישרדות של היריבה הלחוצה.

בינתיים, פדרו קמפוס, שחקן הכנף הצ'יליאני שחתם בקבוצה ויצטרף רשמית כשינחת בקרוב בישראל, כבר מתכונן להגעתו וכתב בחשבון האינסטגרם שלו: "שמח לחתום במועדון הזה, התחלה של משהו גדול".

אחרי שתי תוצאות תיקו ברציפות, וגם לאור עומס המשחקים, אלישע לוי יבצע שינויים בהרכב ויתן הזדמנות לאיתן וולבלום ולשי גולן הזדמנות לפתוח בקישור, כאשר שי מזור מוצהב ותאמבי סגס ינוח. חוליית ההגנה תישאר בעינה עם עומר ניראון, אבישי כהן, אליסון דוס סנטוס, דן מורי ומתן בלטקסה.

אלישע לוי (אורן בן חקון)אלישע לוי (אורן בן חקון)

בקישור ההתקפי ימשיכו מתיאה ליואיץ' וסילבה קאני, כאשר בחוד ימשיך רועי בן שמעון. למרות שנראה היה כי לא יקבל יותר קרדיט בשל שילוב הצעירים והספק לגבי הישארותו בעונה הבאה, מוחמד גדיר ישוב להרכב הראשון ויפתח על חשבונו של אריאל לזמי.

הרכב משוער: עומר ניראון, אבישי כהן, אליסון דוס סנטוס, דן מורי, מתן בלטקסה, שי גולן, איתן וולבלום, מתיאה ליואיץ', סילבה קאני, מוחמד גדיר ורועי בן שמעון.