במכבי פ"ת ממשיכים בהיערכות לקראת העונה החדשה, כאשר במועדון קיבלו בשבוע האחרון החלטה סופית כי מרבית הזרים של הקבוצה יעזבו אותה כאשר מלבד מרכוס דיניז שחתם על הארכת חוזה לעונה אחת, מי שמתנדנד אך עשוי להישאר הוא החלוץ האנגלי מורגן פרייר.

פרייר, שהגיע לקבוצה באמצע העונה, כבש אמנם שער אחד בלבד, אך הותיר רושם לא רע על הצוות המקצועי כשבמלאבס מתלבטים אם להשאירו ויקבלו החלטה בתקופה הקרובה, גם בכפוף למציאת מחליף ראוי. במקביל, בקבוצה ממשיכים לחפש שחקנים זרים בעיקר לחלק הקדמי, כאשר לפ"ת יש מקום לפחות לעוד שלושה זרים.

גיא לוזון, ממשיך בחיפושים אחר שחקנים זרים (שחר גרוס)גיא לוזון, ממשיך בחיפושים אחר שחקנים זרים (שחר גרוס)

במקביל, לאחר נסיעתו של עוזר המאמן נאור לוזון לסרביה בסוף השבוע שעבר על מנת לבחון מחנה אימונים במקום, במועדון הוחלט שלא לקיים את המחנה שם משיקולים שונים כאשר כעת נבחנים מחנות באוסטריה, הולנד, או פולין, כאשר בכל אופן התכנון הוא להמריא באמצע חודש יולי.

למרות האופציה הגבוהה על המגן השמאלי ירדן כהן, בגובה 600 אלף שקלים, במועדון קיבלו החלטה עקרונית שכן לממש אותה והוא צפוי להמשיך ולשחק במועדון גם בעונה הבאה.

ירדן כהן, האופציה עליו תמומש (חגי מיכאלי)ירדן כהן, האופציה עליו תמומש (חגי מיכאלי)

נאור סבג כאמור עזב את המועדון ומועמד להצטרף להפועל ירושלים ומ.ס אשדוד, כאשר מי שעוד יעזוב סופית לאחר שנתיים הוא הקפטן גיא חדידה. האחרון, מחפש בימים אלו קבוצה חדשה ובודק גם אופציות מעבר לים. 

כזה ראיתם? צנח בטעות באמצע משחק כדורגל