כשהיא מצויה במאבקי התחתית הבוערים ורחוקה חמש נקודות בלבד מהקו האדום ומ.ס אשדוד, מכבי פתח תקווה ערכה הערב (חמישי) את הרמת הכוסית המסורתית לכבוד חג הפסח, בנוכחות בעלי הקבוצה אבי לוזון.

אבי לוזון, האיש החזק במועדון, סיפר: ״קודם כל, כל הכבוד לקבוצת הנוער שלנו שעושה עונה מדהימה, נשארו לנו עוד ארבעה משחקים לנצח וניקח את האליפות, זה תלוי רק בכם, אתם טובים יותר מהיריבות אותן תפגשו. תהיו מרוכזים ונחושים והכל יהיה בסדר, אני מאמין בכם, אתם גאווה גדולה. אנחנו נבנה פה מסורת בכל גילאי הנוער, כדי שכולם ייקחו אליפויות״.

שחקני מכבי פ"ת חוגגים עם גידי קאניוק (אחמד מוררה)שחקני מכבי פ"ת חוגגים עם גידי קאניוק (אחמד מוררה)

על הקבוצה הבוגרת: ״אני מאמין בכל ליבי שאנחנו צריכים להיות ביחד ולנצח את אשדוד כדי לסיים את העונה בצורה הזו, כדי לשחק במחזורים האחרונים בצורה רגועה מבלי לחשוש מה עשו קבוצות אחרות. אנחנו תלויים רק בעצמנו ולא באף קבוצה אחרת, ברור שאם נשיג את הנקודות שלנו אז אף אחד לא תשיג אותנו. תאמינו בעצמכם ותהיו אחד בשביל השני, אנחנו קבוצת כדורגל וזה יעבוד רק ביחד״.

״אומרים בפוליטיקה ׳כוחנו באחדותנו׳ וכך זה גם בכדורגל, אם כולנו נהיה ביחד משחקנים עד ההנהלה אז הכל יהיה בסדר, תהיו ביחד. אני מאחל לכולם חג שמח ושיהיה רק טוב ובריאות, כי זה הכי חשוב. זה טוב עבור כולנו ההפסקה הזו של סוף השבוע והחג, להיות עם המשפחה ולבוא בשבוע הבא ולהתחיל להתכונן לקראת המשחקים הצפויים. לכולנו מטרה אחת - ניצחון״.

נאור פסר עם הכדור (רדאד ג'בארה)נאור פסר עם הכדור (רדאד ג'בארה)

קפטן הקבוצה, נאור פסר, הוסיף: ״אני מאחל לכולכם חג שמח. לצערי אנחנו לא במקום שציפו מאיתנו בהתחלה אבל אני מקווה שנסגור את הסיפור מול אשדוד. אני מאחל גם לקבוצת הנוער לקחת את האליפות״.

ראש עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג, אמר: ״תודה לכל צוות ההנהלה של מכבי פתח תקווה על העשייה והתרומה לכדורגל בעיר. בטוחים שיהיה לקבוצה עתיד מזהיר. מי שמשקיע ונותן את הנשמה, אין דבר שהוא לא יכול לעשות. קבוצה צריכה להיות ביחד ולתת את הלב, זה מה שיעשה את ההבדל. אנחנו בעיר משתדלים לעשות כמה שניתן עבור הספורט, רוצים לבנות עוד כמה מגרשי כדורגל, ננסה לארגן את השטח הנדרש לכך. אנו גאים בכם. חג שמח לכולכם״.