נבחרת הנוער של ישראל בהדרכתו של גדי ברומר שהתאמנה כל התקופה האחרונה לקראת טורניר מוקדמות אליפות אירופה שהיה צפוי להתקיים בסוף חודש מרץ בישראל, סיימה את פעילותה כאשר אופ”א הודיעה היום (שלישי) על ביטולה של האליפות עד גיל 19, זאת על רקע סירובן של המדינות החזקות באירופה לקיים את הטורניר בשל מצב הקורונה ברחבי אירופה. כמו כן, אגב, גם טורניר הנשים עד גיל 19 בוטל בעקבות מגפת הקורונה.

המדינות האירופאיות ציפו להודעה רשמית של אופ”א על כך שהטורניר יבוטל וההודעה כאמור, לא איחרה לבוא. משמעות הדברים היא שנבחרת הנוער עד גיל 19, שהייתה הבודדה שפעילותה המשיכה בעת האחרונה נוכח מצב הקורונה, תסיים את פעילותה. השחקנים השייכים אליה יסיימו את דרכם במסגרת הנבחרת, חלקם יעברו לנבחרת הצעירה של ישראל (עד גיל 21), כאשר נבחרת הנוער תצטרך “להקים” את עצמה מחדש על ידי זימון סגל חדש של שחקנים לרגע בו תתחדש הפעילות הבינלאומית. 

ישראל הייתה אמורה לארח את כל טורניר המוקדמות באצטדיון רמת גן כאשר ב-23.3 היה צפוי המשחק הראשון נגד בלארוס ולאחר מכן מול מונטנגרו ואוקראינה. בהתאחדות לכדורגל מודעים לעניין ומחכים גם שם להודעת הביטול הרשמית מצד אופ”א שלמעשה תוביל לסיום הפעילות של נבחרת הנוער ותשאיר רק את הנבחרת הצעירה והבוגרת כיחידות שפועלות בימים אלה.