חלוץ הפועל חיפה וויליאם אגאדה בספק למשחק מול עירוני קריית שמונה ולא התאמן הבוקר (חמישי). רק מחר ניתן יהיה לדעת אם אגאדה כשיר. המאמן חיים סילבס ערך היום את מסיבת העיתונאים ודיבר  על המשחק מול בית”ר ירושלים.

"הסכין עדיין בלב מהמשחק הזה, וזה מאוד כואב ומרגיז, בטח כשהיינו עדיפים על היריבה והחדות בחלק הקדמי ברגעי האמת גרמה לתוצאה. ניתחנו לעומק את המשחק והפנים קדימה למשחק הבא. כל משחק והסיפור שלו”, אמר סילבס. “אנחנו מקווים שהמשחק בקריית שמונה יהיה בשליטה שלנו כמו מול בית”ר, עם תוצאה טובה יותר".

חיים סילבס (רדאד ג'בארה)חיים סילבס (רדאד ג'בארה)

סילבס התייחס לקושי במשחק החוץ מול ק"ש ואמר: "מדובר במשחק לא נוח, אבל הליגה העונה מאוד שוויונית וכל תוצאה אפשרית. אני חושב שהדברים תלויים בנו ועשינו הכנה טובה מאוד כאשר אנחנו מכירים את היתרונות והחסרונות של קריית שמונה, ונקווה לחזור עם תוצאה טובה".

לגבי החיזוק שכרגע לא מגיע אמר המאמן: "זאת שנה מאתגרת מבחינה תקציבית ולא רק בגלל העובדה שיש בעיות כספיות וכל המשק בירידה בגלל הקורונה, אלא גם כי משרד האוצר הציב מגבלות, ואנחנו נצטרך למצוא פתרונות כלכלים בעמדות מסוימות. יש כוונה לצרף שחקן או שניים ברצון אבל אני לא בטוח שזה ייצא לפועל”.  

שחקני הפועל חיפה (עמרי שטיין)שחקני הפועל חיפה (עמרי שטיין)

“אנחנו עושים את המאמצים שלנו ובשנה הזאת שרמת התקציב מוגבלת אז יכול להיות שננסה לאלתר מבפנים, ובכל זאת נקווה להיראות טוב בשבת. אגב, בלי קשר לתוצאה יש רצון להתחזק". סילבס בירך את שחקני הנבחרות שחזרו לאימוני הקבוצה: "מבחינתנו כמה שיותר שחקני נבחרות זה מבורך וזה לא מפריע להכנות למשחק בשבת".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מי תעצור את ליברפול ומה יקרה עם צ'לסי?