הפועל חיפה פתחה היום (רביעי) אחר הצהריים את אימוניה לקראת העונה הקרובה עם סגל חסר יחסית אבל עם שחקן רכש מרכזי - רז שטיין, שעל חתימתו בקבוצה פורסם לראשונה ב-ONE.

שטיין, שהצטיין במדי היורדת נס ציונה וחתם לעונה אחת, ישתכר כ-100 אלף דולר. בעקבות החתימה אמר החלוץ: "אני מתרגש לחתום במועדון גדול עם מסורת מפוארת. מהרגע הראשון רציתי ושאפתי להגיע לפה.

“קיבלתי הודעות רבות מאוהדים של הפועל חיפה שרצו שאגיע למועדון וזה חימם לי את הלב, אני מודה למועדון על הבעת האמון ומקווה להחזיר ולשמח את כולכם על המגרש. תודה גדולה ליואב כץ ולחיים סילבס, ולסוכנים שלי אדם קידן וגלעד קצב".

רז שטיין (רדאד ג'בארה)רז שטיין (רדאד ג'בארה)

בינתיים בהפועל חיפה רוצים להשאיר גם את יאקוב סילבסטר ויואב כץ העביר אתמול הצעה חדשה לחלוץ עם שכר נמוך בכ-25% מזה שקיבל בעונה שעברה. סילבסטר דחה את ההצעה.

יאקוב סילבסטר. דחה את ההצעה של כץ (עמרי שטיין)יאקוב סילבסטר. דחה את ההצעה של כץ (עמרי שטיין)

עידו שחר ממכבי ת"א אמור גם הוא להצטרף אחרי שיקבל אור ירוק מקבוצתו. עדן בן בסט, שלא נכלל בתוכניות המקצועיות של חיים סילבס, יפתח את האימונים מתוקף חוזהו. מי שיחסרו מהנוף באימון הפתיחה הם גילי ורמוט הוותיק ואלי בלילתי, שהחוזה שלהם הסתיים. עוזב נוסף הוא הקשר קווין טאפוקו, ששיחק בהפועל חיפה בעונה שעברה וכבר היה ברור שלא ימשיך. היום הקשר ששיך להפועל ב”ש חתם בגרנובל מהליגה הצרפתית השנייה.

קווין טאפוקו (גרנובל)קווין טאפוקו (גרנובל)

עד לאימון מקווים בהפועל חיפה להחתים את לירן וניב סרדל. באימון ניתן יהיה לראות גם את אחמד דראושה, שחקן הכנף בן ה-22 מכפר קאסם (6 שערים ו-6 בישולים בעונה שעברה) והמגן השמאלי בן ה-24 רז נחמיאס, ששיחק בנס ציונה יחד עם רז שטיין.