הפועל חיפה ממשיכה לבנות את הסגל שלה לקראת העונה הבאה. הערב (שבת) הודיעו האדומים מהכרמל כי הקשר הצעיר תומר אלטמן, השייך למכבי ת”א, חתם לעונה נוספת בתום מו"מ שניהל הבעלים יואב כץ מול סוכנו גלעד קצב ויושאל לעונה נוספת.

אלטמן אמר לאחר החתימה: "שמח מאד להמשיך לעונה נוספת בהפועל חיפה, מודה לכולם, הצוות הניהולי והצוות המקצועי על האמון.  מחכה לפתיחת העונה הבאה עם מטרות חדשות לי ולקבוצה". כץ סיפר: "תומר הגיע אלינו בחלון העברות והשתלב מהר מאוד מקצועית וחברתית. זהו צעד נוסף בבניית קבוצה איכותית לעונה הבאה".

תומר אלטמן מול סמואל בראון (ניסן עייש)תומר אלטמן מול סמואל בראון (ניסן עייש)

בתוך כך, אחרי שחיים סילבס הצהיר שהוא רוצה לראות את שלושת האחים לבית סרדל – לירן, ניב וירין משחקים יחד בהפועל חיפה, נראה שיש רצוי ויש מצוי, שכן אתמול פוצץ המשא ומתן עם לירן.

הפערים הכספיים גדולים מאוד בין הצדדים ולירן, שנותן עדיפות ראשונה לאדומים מהכרמל, כבר מכוון לקבוצה אחרת. השחקן עשה העונה התקדמות עצומה והפך לאחד מעמודי התווך של סילבס בקבוצה. צריך לזכור שלפני מספר שנים היה זה אביו שרכש את כרטיסי השחקן של לירן וניב מידיו של יואב כץ בסכום של 100 אלף דולר. אגב, ניב ששיחק בהפועל פתח תקווה בעונה האחרונה נמצא במשא ומתן מתקדם עם בעלי הקבוצה וצפוי לחתום אחרי שאחיו הצעיר ירין סרדל חתם רק השבוע במועדון.

גל אראל (נעם מורנו)גל אראל (נעם מורנו)

בנוסף, גם בנוגע לגל אראל יש פערים כספיים גדולים אבל הערכה היא שהצדדים ימצאו את הפתרון כדי שיחתום. כמו כן, רז שטיין, שעל מועמדותו לקבוצה פורסם לפני חודש, נמצא עדיין בתוכניות של סילבס ובהפועל חיפה נוטים להאמין ששטיין ששמו עלה וירד במכבי חיפה יחתום דווקא בשורות האדומים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: צמד לערן זהבי ב-0:4 של גוואנגז'ו