עכשיו זה רשמי: הקשר סער פדידה חתם היום (שלישי) לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת בהפועל חיפה כאשר את המו"מ ניהל הבעלים יואב כץ מול סוכנו של השחקן עו"ד שחר גרינברג. פדידה (23) כבש העונה שני שערים ב-21 הופעות והייתה לו תרומה חשובה בהעפלת הקבוצה לפליאוף העליון.

יואב כץ אמר לאחר החתימה: "החתמתו של סער פדידה היא נדבך חשוב בהשארת מרבית סגל הקבוצה שהוביל אותה לפליאוף העליון ולעונה מוצלחת. החתמתו של סער מסמלת את הרצון שלנו להצעיר ולרענן את הקבוצה בשנים הבאות".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ז'וסוואה לאחר הזכייה בגביע המדינה

סער פדידה אמר לאחר החתימה: "שמח להמשיך במועדון שהפך לבית שלי. תודה רבה ליואב כץ על האמון. תודה לצוות המקצועי בראשות חיים סילבס שנתנו לי העונה לראשונה הזדמנות אמיתית להוכיח את עצמי. אני רוצה להמשיך את מגמת ההתקדמות שהתחלתי בה ולהמשיך ולהשתפר. מקווה לעזור לקבוצה להגשים את מטרותיה ולעשות עונה אפילו מוצלחת יותר מהקודמת ולשמח את אוהדי הקבוצה". כמו כן, פדידה הודה לסוכנו עו"ד שחר גרינברג על התמיכה וניהול המו"מ.

בנוסף, מי שסגר בקבוצה על חוזה לעונה אחת באמצעות סוכנו גלעד קצב, עם אופציה לעונה אחת נוספת, הוא המגן השמאלי של עירוני נס ציונה שירדה לליגה הלאומית בעונה החולפת, רז נחמיאס. מי שעוד חתם היום במועדון האדום באמצעות סוכנו אוהד כהן הוא אחמד דראושה, קשר כפר קאסם, שמצטרף בחוזה לעונה אחת עם אופציה לשנתיים נוספות.