כל כך סמלי אבל מי שלאורך שנים היה דמות בלתי נפרדת מהצלחתה של הפועל תל אביב, הקשר גילי ורמוט, צפוי לערוך דווקא הערב (שלישי, 21:00) את משחק הפרידה מהקבוצה הנוכחית שלו, הפועל חיפה, במחזור הנעילה בבלומפילד מול הקבוצה איתה זכה בתארים. ורמוט שמסיים חוזה טרם קיבל הצעה לחוזה חדש ובניגוד לשחקנים אחרים שזוכים להצעות ומנהלים מו”מ עם המועדון, נראה שבהפועל חיפה לא מתכוונים להגיש הצעה לקשר במה שיסמל את סוף הרומן עם הקבוצה.

שחקן אחר, עדן בן בסט, שכפי שפורסם לראשונה בONE קיבל הודעה שאינו בתוכניות המקצועיות של חיים סילבס, אינו ממהר לעזוב ויעמוד על שלו לקבל את מלוא חוזהו בעונה הבאה. בן בסט נחשב לשחקן וקפטן מהמוערכים ביותר שידע המועדון אבל השנה מערכת היחסים בינו ובין המאמן ידעה עליות וירידות עד שבסופו של דבר החליט סילבס שהוא מוותר על השחקן.

חיים סילבס. כץ עוד לא מגיב להחלטה בנוגע לבן בסט (אורן בן חקון)חיים סילבס. כץ עוד לא מגיב להחלטה בנוגע לבן בסט (אורן בן חקון)

הבעלים יואב כץ שהיה מודע לכל המהלך מעדיף בשלב זה שלא להתבטא בנושא ויש מי שטוען שלא נאמרה המילה האחרונה. מהראן לאלה הוותיק שבחבורה צפוי להמשיך עונה נוספת אם ירצה בכך. הפועל חיפה תשחק הערב מול הפועל ת”א כאשר לשורותיה יחזרו גל אראל שחוזר מצהובים ואופיר מזרחי. רן קדוש ישמש כשוער ראשון בזמן שעמית סוארי, שחתם ל-5 שנים באמצעות סוכנו שחר גרינברג, ישמש כשוער שני.