אחרי ההדחה הכואבת בחצי גמר גביע המדינה על ידי מכבי פתח תקווה, לא רק שהפועל תל אביב לא התאוששה, אלא הערב (ראשון) היא חטפה מהלומה נוספת עם 4:0 מהדהד מול הפועל חיפה, שהמשיכה את המומנטום החיובי מה-2:2 הדרמטי שהשיגה בדרבי במחזור הקודם של הפלייאוף.

ניר קלינגר אמר: “ההדחה לא השפיעה, קשה לבוא לשחקנים בטענות. הלו”ז קשוח, יותר מדי קשוח, חלק צעירים וחלקם ותיקים וזה ניכר בעיקר בטעויות. המשחק לא היה חד צדדי של 0:4, פשוט ככל שעברו הדקות השגיאות הכריעו. צפיתי את זה שתהיה עייפות כזו וזה גורם משמעותי. הלכנו עד הסוף עם ההחלטה הזו של שיתוף הצעירים ומשנה שאנחנו נותנים הזדמנות לשחקנים צעירים כדי ליצור עתיד טוב. רואים התקדמות אצל הצעירים ורצון, לא חייבים להתבסס על זרים”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
תגובות של הפועל חיפה על הניצחון הגדול

מועמדות לנבחרת ישראל: “הסוגיה הזו בהחלט לא צריכה לעלות מבחנתי כרגע, כשיש בחירה למאמן אז אם רוצים מישהו צריך לפנות אליו. כל מה שמעניין אותי זה הפועל תל אביב, משלמים על לו”ז שלא היה דבר כזה”.

גידי קאניוק חוגג עם תומר אלטמן (עמרי שטיין)גידי קאניוק חוגג עם תומר אלטמן (עמרי שטיין)

חיים סילבס אמר: “לא חושב שסימנו אותנו כתפאורה, ולא זה מה שדחף אותנו. היום זו הייתה הצגה, תהליך שהלך והתקדם. ידענו שהפועל ת”א מסוכנת, אבל השער המוקדם הזיז את זה לכיוון שלנו. הפנדלים? אני שמח על הנתון הזה, ומקווה שהוא יהיה מושלם גם בעוד כמה פרמטרים. אלמוג בוזגלו חוזר לעצמו והוא בתהליך מצוין, מי שצריך לבעוט פנדלים הוא בועט, יש סדר. לא מסתכל על זה כזרים וישראלים, עושים ניסיונות ויכול להיות שבמשחק הבא יהיה הרכב אחר. אני והצוות מקבלים את ההחלטות על כל שחקן ושחקן, כולם יצטרכו לקחת חלק. חוזה לעונה הבאה? יהיה בסדר”.

גידי קאניוק הוסיף: “שמחים על הפנדלים, כולם הגיעו לנו. יציאה לאירופה? כרגע כולי כאן ובמשחקים שנותרו, נראה מה יהיה בהמשך. אנחנו נראים אולי הכי טוב בפלייאוף, באמת מחוברים ורצים יחד. אני חושב שהשתחררנו, מהרגע שהגענו לפלייאוף משחקים משוחרר ופתוח. רוצים ליהנות מכל דקה”.