הבלאגן בהפועל חיפה נמשך. מעבר לכך שממשיכות השיחות הקדחתניות עם יואב כץ על קיצוצים לשחקני הקבוצה, היום (שישי) השחקנים זרקו את השוער רן קדוש מקבוצת הוואטסאפ המשותפת של השחקנים.

האירוע התרחש לאחר שקדוש חתם על טופס יציאה לחל”ת וכתב בחשבון הפייסבוק שלו: “צריך לתת את האפשרות לבעלי הקבוצות שמשקיעים סכומים לא מבוטלים בכל עונה להישאר עם הראש מעל המים במצב הנוכחי, בתקווה לימים טובים יותר בקרוב”. השחקנים זועמים מכיוון שדווקא בעת מו”מ מול יואב כץ על הקיצוץ, קדוש החליט על דעת עצמו לחתום על יציאה לחל”ת.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקני ליגת העל שרים: ימים טובים יגיעו

מהפועל חיפה נמסר בתגובה: "רן קדוש הוא ספורטאי ואישיות מהשורה הראשונה והפוסט שפרסם וחתימתו על הסכם חל"ת מרצון מעידים על אצילות נפש והפנמה של המצב הגלובלי בכלל ובישראל בפרט. אפשר לצפות ששחקנים נוספים יקחו דוגמא מרן קדוש".

בנוגע להסכם הקיצוץ, כץ מתעקש על כך שגם השחקנים שמרווחים עד 12,000 שקל לחודש יקצצו 10% אף יותר מהשקל הראשון. השחקנים כועסים ולא מוכנים לכך וטוענים: "כץ כבר מגזים בדרישות שלו". בנוגע למי שמרוויח 12,000-20,000 שקלים בחודש, כץ רוצה שהשחקנים יורידו 25% ומ-20,000 שקל כץ דורש קיצוץ של 50%. כמו כן, כץ דורש דחייה בתשלום המשכורת של חודש מאי ב-80 יום, ועדיין הפערים בין הצדדים לא מצטמצמים.

שחקני הפועל חיפה. פערים לא קטנים בנוגע לקיצוצים (עמית מצפה)שחקני הפועל חיפה. פערים לא קטנים בנוגע לקיצוצים (עמית מצפה)