אחרי שני ניצחונות רצופים, שהעלו את הפועל חיפה למקום השישי, לקבוצה מצפה משוכה לא פשוטה במחזור הקרוב - מוליכת הטבלה, מכבי תל אביב בשבת ב-19:50. הצהובים מגיעים לסמי עופר ובהפועל חיפה מצפים לכ-8,000 אוהדים משני המחנות.

סער פדידה חוזר לסגל המארחת אחרי שנעדר מהמשחק האחרון בשל כרטיסים צהובים אך גידי קאניוק ייעדר מהמשחק מאותה סיבה בדיוק, בעוד שמיקי סירושטיין שמתח את שריר הירך האחורי ב-1:2 על ק”ש נמצא בספק למשחק.

המאמן חיים סילבס התייחס למשחק הקרוב ואמר: "יש לנו מאבק קשה על הכרטיס לפליאוף. חמש קבוצות נמצאות במאבק על הכרטיס, כל משחק הוא משמעותי, בטח מול מכבי ת"א שנמצאת במקום הראשון. נבוא בצורה הכי טובה שיש ונראה מה יוליד יום. מכבי ת”א יציבה וחזקה, אין יותר מדי המצאות לקראת משחק כזה, הם חסינים מאוד אבל בגביע הוכח שהם גם פגיעים".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רפואה: "אנחנו מסתבכים"

על גל הפציעות: “בדינמיקה של קבוצת כדורגל זה לא נוח שיש גל כזה של פציעות כי ברמת האימון דברים משתנים. אנחנו צולחים את זה עד כה, לא משחקים כדורגל גדול אבל אנחנו משלבים אלמנטים נכונים על מנת להצליח. צלחנו ועברנו משבר קשה".

גיא משפתי שהצטיין בשני המשחקים האחרונים אמר: "הייתה לי פציעה של מספר חודשים אבל בתוך תוכי תמיד האמנתי. שמח שהגיעה לי ההזדמנות. אין הסבר לכך שכל-כך הרבה בלמים נפצעים בתקופה קצרה”.

גיא משפתי נוגח (ניסן עייש)גיא משפתי נוגח (ניסן עייש)

על היריבה בשבת: “מכבי ת"א קבוצה כביכול מעל הליגה, נבוא וניתן 150 אחוז מכל שחקן. ראינו בגביע המדינה שהם בני אדם ולא סופרמנים. הם אמנם פיבוריטיים, אבל נבוא לשחק עם רצון לנצח .זה יהיה סוג של בונוס אם ננצח".