קווין טאפוקו, שיעמוד מחר (שלישי) לוועדת משמעת בהפועל חיפה, לאחר שהוועדה, שתוכננה להיום, נדחתה ברגע האחרון מאחר ובהפועל חיפה הבינו שהם לא יכולים לשחק משחקים ולעשות מה שהם רוצים, זאת לאחר שארגון השחקנים העמיד אותם במקום והודיע שבלי נציגות מצד הארגון, לא תוכל להתקיים ועדת המשמעת. השחקן כועס מאוד על ההתנהלות כלפיו בהפועל חיפה ודקות לפני שהוא התבשר שבסופו של דבר ועדת המשמעת לא תתקיים ונדחתה למחר, אמר בסביבתו דברים קשים על מה שקורה.

קווין טאפוקו התייחס למצבו ואמר: “לא אמרתי שום דבר רע על אף אחד פה ולאף אחד פה, אני לא יודע אם אשאר כאן, לא יודע להגיד. אני צריך לדעת מה המועדון רוצה לעשות. אני לא יודע מה אני רוצה, הם צריכים להגיד לי מה הכוונות שלהם לגבי, אם קבוצה כלשהי רוצה שתישאר זה יקרה ואם לא – לא. בקבוצה השחקן לא מחליט, יש לו חוזה. אני רק רוצה שאנשים יהיו כנים, פשוט תהיו כנים. תגידו מה אתם חושבים”.

קווין טאפוקו (עמית מצפה)קווין טאפוקו (עמית מצפה)

על חיים סילבס: “אם המאמן לא רוצה שאשחק, שיגיד לי את זה בפנים וזה בסדר, אבל אל תגיע למצב שאתה לא מדבר איתי. אנחנו מקצוענים לא ילדים, צריכים להגיד לי מה רוצים, אני גם כזה. האם אשחק בדרבי? אני אוהב כדורגל ובאתי לכאן לשחק כדורגל, אם לא אשחק מחר אשחק בפעם אחרת, ואני לא אוהב את כל הדברים שקורים סביבי, זה מטופש אבל מה אני יכול לעשות”.