מכבי חיפה ספגה הערב את הפסדה הראשון, וזה לא יכול היה להיות יותר גרוע מבחינתה – הפסד דרמטי, 2:1 בתוספת הזמן בדרבי הגדול של העיר להפועל חיפה.

מאמן מכבי חיפה ברק בכר אמר בסיום: “לא הגיע לנו לנצח והגיע לנו להפסיד, היינו מאוד רכים, לא לחצנו, אי אפשר לנצח דרבי ככה כשהקבוצה השנייה נלחמת על החיים שלה, לבוא בכזאת רכות ולא להיות אגרסיביים, פשוט לא הגיע לנו”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
תגובות מכבי חיפה להפסד בדרבי

“אם היינו יודעים מה הסיבה הכל היה מושלם, צריך לנתח ולראות מה הסיבות, איפה ההכנה לא הייתה מספיק טובה כי לא יכול להיות שנבוא ולא נרוויח כדורים. ייצרנו קצת מצבים אבל לא הייתה הרגשה שאנחנו קבוצה חזקה ועוצמתית וזו התוצאה לצערי. זה מאוד מאכזב”.

שחקני מכבי חיפה בהלם (עמרי שטיין)שחקני מכבי חיפה בהלם (עמרי שטיין)

“זה הפסד ראשון העונה אחרי תחילת עונה טובה, צריך לקחת דברים בפרופורציות. מאוד מאכזב להפסיד ככה אבל קיבלנו מתנה כי יש עוד 3 ימים משחק. צריך לשנות גישה, להבין שהעונה מאוד ארוכה, לשנות פאזה”.

על החלק הקדמי: “יש לנו שחקני מספיק טובים אבל היום הבעיה לא הייתה בהתקפה אלא בכל הקבוצה שלא חטפנו מספיק כדורים ולא היינו אגרסיביים. הבעיה הייתה קבוצתית ונצטרך לטפל בזה ולפתור את זה”.

צ'ירון שרי וקייס גאנם במאבק (עמרי שטיין)צ'ירון שרי וקייס גאנם במאבק (עמרי שטיין)

צ’ירון שרי אמר בסיום: “בסוף איבדנו ריכוז, אנחנו לא יכולים לספוג ככה. המשחק הזה הוא הפסד מאוד מאכזב. אנחנו צריכים לקבל את זה ולהתמקד במשחק הבא. אני חושב שלא היה לנו משחק טוב. בדרך כלל אנחנו משחקים הרבה יותר טוב. הם שיחקו טוב, אבל אם אנחנו משווים אי אפשר לאבד את המשחק בדקות האחרונות. נלמד מזה, יש לנו עוד משחק בקרוב, נצטרך לקחת את הנקודות ולחזור לעצמנו”.