בהפועל חיפה טענו לאורך כל החודשים האחרונים שיש קושי להביא שחקנים בגלל רשת הביטחון ממשרד האוצר, אבל אחרי שחרורם של אלמוג בוזגלו ורז נחמיאס, שכל אחד מהם השתכר בממוצע בסכום של 10,000 דולר בחודש, ניתן היה לסלול את דרכו של אלון תורג'מן חזרה לקבוצה.

החלוץ בן ה-29 ששב לקדנציה שנייה בצד האדום של הכרמל, יזכה לשכר מעורך של 220 אלף דולר, מה שאומר שעדיין הקבוצה צריכה לפנות כסף לטובת המענק ממשרד האוצר, כשעד כה היא קיבלה 20 אחוז מהמענק שעומד על 3.7 מיליון שקלים. לפיכך, הפועל חיפה צריכה להמשיך ולשחרר שחקנים כדי לנסות ולצרף בלם חדש, כפי שרוצה חיים סילבס.

חיים סילבס, רוצה עוד בלם (עמרי שטיין)חיים סילבס, רוצה עוד בלם (עמרי שטיין)

הבעיה היא שהקבוצה "תקועה" עם שחרורו של עידו לוי, שמשתכר כ-28 אלף שקל נטו בחודש. לוי מבחינתו לא ימהר לעזוב, עד אשר ימצא קבוצה וששכרו יובטח. את הבלם, שהגיע בתחילת העונה, המועדון רצה לשחרר עוד לפני תום מועד ההעברות האחרון. מדובר בשחקן שחוזר זמן רב על ידי האדומים-שחורים ועכשיו מוצא את עצמו במעמד של מי שלא רצוי מבחינה מקצועית. נראה שעל טעויות משלמים והפועל חיפה תצטרך לשלם לשחקן את שכרו, גם אם תצטרך להשלים אותו ברגע שיעבור לקבוצה אחרת.

העובדה שסילבס רוצה בלם חדש גורמת ללא מעט כאבי ראש לשאר הבלמים שנמצאים בסגל וכל אחד מהם יכול לחשוש למעמדו, כשכרגע יש ארבעה בלמים, מלבד לוי – מיקי סירושטיין, בן והבה, ניסו קפילוטו וגיא משפתי. צירוף בלם זר ייאלץ כנראה להוביל לשחרור בלם נוסף.

המצעד: האם ראיולה יביא את הולאנד לבארסה?