בהפועל חיפה יש דריכות גדולה מאוד לקראת משחק הליגה החשוב בדוחא ביום שבת מול בני סכנין. מדובר במשחק שניצחון בו ירחיק את קבוצה בצורה משמעותית מהקו האדום ויפתח פער של שמונה נקודות, כאשר הפסד מול הקבוצה של ניסו אביטן והחיפאים יהיו קרובים לקו האדום.

בקבוצה לא מקלים ראש במשחק ולמרות חסרונו של הבלם ניסו קפילוטו, שכמו גל אראל סוחבים עונש הרחקה זכר לאירועי הדרבי, ינסו להישג תוצאה טובה. בזמן שהחלק הקדמי של הקבוצה הצליח גם במשחק הגביע מול בני יהודה לספק שלושה שערים, עיקר תשומת הלב תהיה בשיפור משחק ההגנה שממשיך לספוג שערים רבים. 

ניסו קפילוטו (רדאד ג'בארה)ניסו קפילוטו (רדאד ג'בארה)

מי שכרגע לא מספק את הסחורה כפי שציפו ובו תולים תקוות רבות הוא החלוץ אלון תורג'מן שזוכה לשכר הגבוה ביותר בעידן יואב כץ. במועדון מצפים מתורג'מן שחזר מפציעה להתעוררות ומאמינים שברגע שהוא יפרע שטרות ראשונים הקבוצה תצא נשכרת מכך. הבעלים יואב כץ אמר בנושא: “תורג'מן לא חזר בכושר משחק מאה אחוז מאירופה אבל הוא עושה מאמץ גדול לחזור למה שהוא היה פעם. יש לו אישיות מדהימה. עכשיו כל זה פחות מעניין, אלא רק הנקודות".

עוד הוסיף כץ: "מדובר במשחק חשוב מאוד לשתי הקבוצות. השחקנים עשו מעל ומעבר במשחק מול בני יהודה ת"א וראויים למילת הערכה. עכשיו אני מקווה שיעשו מעל ומעבר גם בדוחא אחרת אנחנו עלולים להסתבך. במהלך השבוע נראה מי מבין חולי הקורונה יחזרו לפעילות ואם נוכל להשתמש בהם".

יואב כץ (עמית מצפה)יואב כץ (עמית מצפה)