סוער בקבוצה מהמגזר. לאחר ההפסד המשפיל והמביך, 7:0 למכבי נתניה הערב (שני) במסגרת המחזור השני בליגת העל, יו”ר בני סכנין הביע את זעמו כלפי המנהלת לכדורגל בסיום המשחק לאור העובדה שקבוצתו נאלצה לשחק למרות כמה מקרי הדבקה.

“אין לי מה לבוא למנהלת יותר, אם הם לא סופרים אותי גם אני לא סופר אותם”, אמר אבו יונס. “המנהלת עושה איפה ואיפה. את בית”ר ירושלים וחדרה ביטלו ואותנו לא. לא יכול להיות כל מה שקורה. משרד הבריאות התקשר לשחקנים והורה להם לשבת בבידוד והמנהלת אמרה יש משחק. חבל שמתקבלות כאלה החלטות אבל לא במקרה ככה נראה הכדורגל שלנו”. בבני סכנין הוסיפו ואמרו: “המנהלת הקריבה אותנו למען מיקוח בינה לבין משרד הבריאות. הפכנו להיות כבשת הרש". 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
תגובות אנשי נתניה לאחר השביעיה על סכנין

סלע: המשחק של חדרה נדחה, זה לא ספורטיבי

הראל סלע, שעמד על הקווים בסכנין במקומו של אלדד שביט, שנמצא חיובי לקורונה, התייחס לתבוסה הכואבת: “אי אפשר להצדיק 7:0, אבל הפועל חדרה, מועדון יקר לליבי לא שיחק מסיבה פשוטה שזה לא ספורטיבי. אנחנו, גם פיזיולוגית לא היינו מספיק מוכנים, אבל אם רבע שעה לפני שיוצאים מהבית שואל אם יש משחק זה אומר הכל”.

העובדה שסכנין חויבה לשחק: “סגל השחקנים שלנו זה הסגל שהגענו איתו למשחק הזה וננתח בווידאו אחרי המשחק כמו שאנחנו עושים תמיד. אני לא רוצה לקרוע את השחקנים שלנו, אנחנו לא באים ומתרצים, אבל ביום חמישי נסעתי לנוף הגליל לבדוק את עצמי כי הייתי צמוד לאלדד שביט ובשבת בדקתי את עצמי שוב, אבל היו צריכים לתת לנו פתרונות ראויים. אין שום בעיה שהמשחקים ישוחקו, זאת הפרנסה שלנו והכל בסדר, אבל אנחנו דורשים שיתנו לנו פתרונות. זה לא הגיוני שנחכה יומיים לתוצאות, חוסר הוודאות הזה מוציא מפוקוס. המיקוד חשוב, לפחות שמי שקובע שאנחנו צריכים לשחק ייתן פתרונות ראויים למצב”.

שחקני סכנין בהלם (שחר גרוס)שחקני סכנין בהלם (שחר גרוס)

המצב הלא אופטימלי והסגל הקצר, בדגש על השוערים: “ניסינו להתמודד, חד משמעית זאת הייתה התשדורת. לבוא ממקום נמוך שלא יודעים מה קורה ומחסירים אימון, הכל בסדר, אנחנו לא אומרים שהיינו צריכים להפסיד 7:0 ולא מתרצים, אבל להגיד שעשינו הכנה מיטבית אני לא יכול. זה לא הפעם הראשונה שנתקלתי בסיטואציה כזאת שצריכים להחליף שוער במחצית. אני מאמין בתומר הרן והוא הולך להיות שוער מוביל בכדורגל הישראלי, בקשר לקנדיל בחרנו לא לסכן אותו”.