רכש נוסף להפועל תל אביב בחלון ההעברות של החורף הושלם היום (רביעי) כשרז שטיין חתם בשורות נועלת הטבלה על חוזה על עונה וחצי באמצעות סוכנו גלעד קצב, אחרי שקיבל את האישור לעזוב את הפועל חיפה אצלה פתח את העונה.

שטיין אמר לאחר החתימה: "אני נרגש לחתום במועדון גדול כמו הפועל תל אביב. ברצוני להודות לשרון, איציק וניר על האמון, הם נתנו לי הרגשה טובה מהשיחה הראשונית. אני מחכה כבר בקוצר רוח למשחק הראשון. יש פה קבוצה מצוינת, עם שחקנים טובים ואני מאמין שביחד נצליח לעמוד במטרות העונה. יאללה הפועל".

רז שטיין (אורן בן חקון)רז שטיין (אורן בן חקון)

רק לפני שבוע וחצי, שטיין בעצמו "לקח" שתי נקודות להפועל ת"א עם שער השוויון שלו באצטדיון בלומפילד (2:2) וכעת הוא ינסה לעזור לקלינגר ולחבריו החדשים להשיג נקודות כדי לברוח מהמקום האחרון בטבלת ליגת העל, במטרה לשרוד העונה. שטיין,שגדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב, שיחק בנוער של מכבי חיפה ועלה לבוגרים, אך לא שיחק עם הקבוצה הראשונה של הירוקים. תחילה הושאל להפועל קטמון, עבר גם בהפועל עכו ובמכבי הרצליה עד שהגיע לסקציה נס ציונה, איתה העפיל לליגת העל ועמה גם ירד בחזרה לליגה הלאומית. לאחר מכן, הוא חתם בהפועל חיפה, כבש פעמיים מתחילת העונה ולא קיבל יותר מדי הזדמנויות מבחינתו מחיים סילבס. כעת, הוא פותח פרק חדש בוולפסון.

בהפועל חיפה ובסביבתה אגב, לא אהבו בלשון המעטה את המעבר של שטיין להפועל תל אביב והכעס גדל עוד יותר, כשהאדומים מת"א פנו גם לבלם מיקי סירושטיין, במטרה לצרפו בנוסף לחלוץ, כך נודע ל-ONE. סירושטיין, שמוערך מאוד על ידי ניר קלינגר עוד מימיהם המשותפים בבית"ר ירושלים ובמ.ס אשדוד, קיבל פנייה מהפועל ת"א, שצירפה כבר שבעה שחקני רכש במסגרת חלון ההעברות, יחד עם שטיין. אולם, הוא לא שוחרר מהפועל חיפה, בטח לאור ההתפתחויות האחרונות.

מיקי סירושטיין (עמרי שטיין)מיקי סירושטיין (עמרי שטיין)

מאחורי הקלעים, בלם הפועל חיפה כבר סיכם את תנאיו בעל פה לעונה וחצי בהפועל ת"א, לא פני שקיבל מסר מקבוצתו כי יוכל לעזוב נוכח בקשתו, אך לאחר שהתמונה התבהרה, בכרמל סירבו לשחרר אותו.

בתוך כך, הקשר שי אליאס אובחן ביום שני כחיובי לנגיף הקורונה ולא נכח מאז בקרבת השחקנים והצוות. בבדיקות שנערכו הבוקר ותואמו מראש עם מנהלת הליגה לאחר המשחק מול ק״ש, כל שאר שחקני הקבוצה ואנשי הצוות שליליים לקורונה.

בהפועל מעריכים כי ייתכן שאליאס נדבק במשחק מול בית"ר ירושלים ואובחן לפני יומיים, ולא במשחק מול עירוני קריית שמונה - השני ברצף שלאחריו האדומים מבצעים בדיקות קורונה כלליות, והשלישי בסך הכל. בלי קשר להדבקה ההיא שנוצרה וגרמה לחסרונם של ארנסטס שטקוס ודן עזריה. כאמור, ההערכה היא שלא נדבק במשחק מול ק"ש כי הוא לא שיחק, היה בחוץ בשל צהובים.

קלינגר ואבו עביד לאחר המשחק מול ק"ש