הקשר חנן ממן חתם היום (רביעי) על חוזה לשנתיים בהפועל חיפה וחזר למועדון. ממן אמר: "שמח לחזור למקום בו גדלתי ובו אני מרגיש בבית. יש לי זיכרונות טובים במועדון והרבה חברים טובים שיחד איתם והצוות נוציא את הקבוצה לדרך חדשה בדרך להשגת המטרות העונה. אני מודה ליואב כץ ולחיים סילבס על האמון, ולאוהדים הרבים ששלחו לי הודעות תמיכה".

הבעלים יואב כץ אמר: "אני שמח שחנן חזר הביתה למקום בו הוא נתן את העונות הטובות ביותר שלו. יחד עם חנן וצוות השחקנים הקיים אני בטוח שהקבוצה תשיג את מטרותיה העונה".

חנן ממן ודודו דהאן (דורון בן דור) (מערכת ONE)חנן ממן ודודו דהאן (דורון בן דור) (מערכת ONE)

המגן השמאלי יהב גורפינקל חתם עד תום העונה באמצעות סוכנו גלעד קצב. בעונה הבאה קיים תכנון כי יעבור לקבוצה בחו"ל, כך שהוא סיים את דרכו במכבי חיפה. לירוקים יש 50% ממכירה עתידית.

יהב גורפינקל ואורן שטרלינג (דוברות הפועל חיפה)יהב גורפינקל ואורן שטרלינג (דוברות הפועל חיפה)

בחיפה היו רוצים מאוד לצרף קשר זר אחורי אבל נראה שכרגע הפתרון יבוא מתוך הסגל הקיים. בזמן שבן והבה חוזר לעניינים ויוכל לשחק כבלם, מי שמתוכנן לפתור את בעיית הקשר האחורי הוא מיקי סירושטיין. האחרון שיחק היטב בתפקיד הקשר במדי בית"ר ירושלים.

מיקי סירושטיין (רדאד ג'בארה)מיקי סירושטיין (רדאד ג'בארה)

לקראת המשחק מול מכבי נתניה צפוי שינוי אחד ברור. לירן סרדל יוסט מעמדת הקשר לטובת המגן השמאלי. הדבר מצביע על חוסר שביעות הרצון מהיכולת של רז נחמיאס. אגב, עידו לוי שהתבקש למצוא קבוצה טרם הצליח לעשות זאת וכרגע ימשיך בסגל בהתאם לחוזהו. מי שחזר להתאמן באופן מלא הוא עדן בן בסט שהתאושש מפציעה. בחיפה מקווים שחזרתו של בן בסט תעזור לקבוצה בפן המקצועי והחברתי כאחד.