הפועל חיפה חיברה אתמול (שלישי), ניצחון שני ברציפת והפעם 1:2 מול עירוני קריית שמונה. הניצחון מעמיד את הקבוצה של יואב  כץ בעמדת זינוק טובה על מנת להשיג את הכרטיס לפלייאוף העליון, אבל הבעיה הגדולה של האדומים היא מכת הפציעות הבלתי נגמרת. במועדון מציינים את החיבור המחודש בין הקהל לקבוצה כאשר מאות מאוהדיה הצפינו עד לק"ש כדי לעודד ולתמוך בדרך לניצחון.

אתמול מתח את שריר הירך האחורי הבלם מיקי סירושטיין שיעבור היום בדיקת אולטרסאונד על מנת לאבחן את חומרת הפציעה. סירושטיין מצטרף לרשימה ארוכה של שחקנים פצועים שכוללת בין היתר את שני הבלמים האחרים, ניסו קפילוטו שבשלב זה לא ברור מתי יחזור ובן והבה שסיים את העונה, וקשה להאמין שסירושטיין יעמוד לרשותו של חיים סילבס במשחק הקרוב מול המובילה מכבי ת"א בסמי עופר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רפואה: "אנחנו מסתבכים"

הבעלים יואב כץ: "אני לא זכר מכת פציעות כפי שאנחנו עוברים השנה. בין 7-8 שחקנים נפצעו השנה וחלקם גמר את העונה. קשה מאד במצב כזה להתנהל אבל השחקנים מוכיחים כל פעם מחדש שהם יודעים להתעלות".

על הניצחון החשוב אמר כץ: "מה שניצח היה רוח הלחימה של השחקנים במגרש. מגיעה מילה טובה לצוות המקצועי על ניהול המשחק. סילבס הכין את הקבוצה בצורה טובה מאוד. מעכשיו כל משחק הוא כמו גמר גביע כדי להשיג את הכרטיס לפלייאוף העליון".

חיזוק: "לא אביא שחקנים רק כדי לומר שהבאנו. רק אם אדע שיש שחקן כזה או אחר פנוי שיכול לשדרג אותנו כמו שקרה עם סילבסטר נעשה זאת”.