על רקע הסאגה בנושא הקיצוצים עם התמיכה של השוער רן קדוש לצאת לחופשה ללא תשלום “על מנת שהבעלים שמשקיעים יישארו עם הראש מעל המים”, הערב (ראשון) חוסר ההסכמה בין שחקני ליגת העל נמשך כשאביחי ידין, קשר הפועל רעננה, העלה לאינסטגרם תשובה לשוער: “לא יודע למה התקשורת עושה אותך גיבור, אתה צריך להתבייש”.

כזכור, לפני יומיים פרסם קדוש פוסט בפייסבוק ובו יצא להגנת בעלי הקבוצות: “המעט שאנחנו יכולים לעשות הוא לצאת לחל”ת, זאת על מנת שהבעלים שמשקיעים יוכלו להישאר עם הראש מעל המים”. כאמור, הפוסט עורר זעם בקרב חבריו לקבוצה שזרקו אותו מקבוצת הווטסאפ, כאשר הוא עצמו הגיב לכך ואמר: “חבל שהם לקחו את זה למקומות כאלה, אך ההחלטה שלי לא קשורה אליהם”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
החבר החדש של אנדי רם

קדוש הוסיף ואמר בשיחה ל-ONE לאחרונה: "כמוביל דעה אני רואה את זה כצעד של אחדות וסולידריות  עם 25% מתושבי המדינה שיחתמו אבטלה ביחד איתי. מקווה שעוד שחקנים בליגה בכלל ומובילי דעה  מכל התחומים יבינו את המשמעות של הצעד הזה ויצטרפו אלי".

הסטורי של אביחי ידין (אינסטגרם)הסטורי של אביחי ידין (אינסטגרם)

אחרי הביקורת הקשה כלפיי קדוש, התגובות של אוהדי הפועל חיפה לא איחרו לבוא והם תקפו את קשר הפועל רעננה בתגובות לסטורי באינסטגרם: “בפיצוציה שאני עובד תורם יותר ממך לכדורגל. תתעסק בעניינים שלך, אתה כלום ושום דבר”. 

אביחי ידין סופג תגובות זועמות (מערכת ONE)אביחי ידין סופג תגובות זועמות (מערכת ONE)
אביחי ידין סופג תגובות זועמות (מערכת ONE)אביחי ידין סופג תגובות זועמות (מערכת ONE)