אחרי ששחקני הפועל חיפה זרקו אתמול (שישי) את חברם לקבוצה רן קדוש מקבוצת הווטסאפ הקבוצתית כפי שחשפנו ב-ONE, על כך שהביע תמיכה פומבית ביציאה לחל"ת, ותמך בקבוצה ובבעלים יואב כץ, קדוש מגיב על כך ואומר: "חבל שהשחקנים לקחו את זה למקומות כאלה".

שחקני הפועל חיפה, שהבינו שקדוש תומך בחל"ת היו מופתעים והאשימו אותו שלא אמר לפני כן ואף ביקשו ממנו לא להוציא את זה לפחות החוצה. השוער ענה להם כי כבר מאוחר, מאחר והעלה זאת לפייסבוק. חבריו לקבוצה החליטו בתגובה לזרוק אותו מחברות עימם בקבוצת הווטסאפ המשותפת.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקני ליגת העל שרים: ימים טובים יגיעו

קדוש הגיב על מה שקרה וסיפר את הצד שלו: "מבחינתי זה לא הסיפור פה בכלל. ההחלטה שלי לא צריכה להשפיע עליהם בשום צורה וזכותו של כל אחד לבחור בדרך בה הוא חושב לנכון לפעול. חבל שהם לקחו את זה למקומות כאלה, אך ההחלטה שלי לא קשורה אליהם, או אלי או להפועל חיפה אלא למשהו גדול יותר מכולנו ואני מקווה שביום מן הימים הם יבינו את זה".

קדוש הוסיף ואמר: "כמוביל דעה אני רואה את זה כצעד של אחדות וסולידריות  עם 25% מתושבי המדינה שיחתמו אבטלה ביחד איתי. מקווה שעוד שחקנים בליגה בכלל ומובילי דעה  מכל התחומים יבינו את המשמעות של הצעד הזה ויצטרפו אלי".