בזמן שסוגיית הקיצוץ בשכר מעסיקה את הכדורגל הישראלי בכלל ואת הפועל חיפה בפרט, בחר היום (שישי) שוער המשנה של המועדון מהצד האדום של הכרמל, רן קדוש, להביע עמדה נחרצת בנושא בפוסט שכתב בפייסבוק.

“הסגר והבידוד שנכפה עלינו עם מגפת הקורונה העולמית נתנו לי המון זמן לחשוב, להיזכר בעצם כמה אנחנו ברי מזל במקצוע בו בחרנו לעסוק, מקצוע שהוא גם מקור הכנסה נהדר ללא מעט אנשים אך הרבה מעבר לכך זהו מקצוע שמשפיע, נותן השראה ותקווה להרבה הרבה יותר”, פתח קדוש בדבריו ברשתות החברתיות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקני ליגת העל שרים: ימים טובים יגיעו

עוד כתב השוער: “בימים כאלה בהם המשק נכנס לטלטלה כ"כ גדולה, מאות אלפי משפחות בחוסר ודאות כלכלית, לא יודעים מאיפה להביא כסף לחג הפסח ועוד יותר מזה לא יודעים אם בכלל תהיה להם הכנסה כשנתחיל לחזור לשגרה.

המאבק הזה שלנו שחקני הכדורגל להבטחת השכר והזכויות שלנו בימים כתיקונם הגיוני ולגיטימי, אך אנו לא במצב רגיל ואני חושב שבהנחה שנחזור לשחק מתישהו בחודשים הקרובים, המעט שאנחנו יכולים לעשות הוא להראות סולידריות עם מאות אלפי האוהדים שיושבים עכשיו בבתים, לצאת לחל"ת כמו כולם כאקט של ערבות הדדית והבנה שזו התרומה הקטנה שלנו במאבק הזה – לתת את האפשרות לבעלי הקבוצות שמשקיעים סכומים לא מבוטלים בכל עונה, להישאר עם הראש מעל המים במצב הנוכחי בתקווה לימים טובים יותר בקרוב”.