תחושת ייאוש קשה אפפה אמש (ראשון) את חדר ההלבשה של הפועל רעננה לאחר ה-3:0 הכואב להפועל חיפה במסגרת המחזור ה-13, שסגר סיבוב ראשון לא פשוט מבחינת האדומים מהשרון.

כל שחקן שיצא מחדר ההלבשה היה נראה מיואש יותר לאחר השיחה שעשה קורצקי לשחקנים בסיום המשחק, אותו בשרון ירצו ללא ספק לשכוח במהרה ולהתאושש לקראת המשחק מול בני סכנין במחזור הבא, שייערך כבר ביום שבת. במועדון מבינים כי בקצב צבירת הנקודות הנוכחי יהיה לקבוצה קשה לשרוד בליגה, זאת לאחר שאספו 14 נקודות בלבד מ-39 אפשריות ורחוקים שלוש נקודות בלבד מהפועל תל אביב, שנמצאת מתחת לקו האדום ומחזיקה במשחק חסר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קורצקי: נעשה את ההתאמות בינואר

מי שזכו לביקורות הם אסף צור, שביצע שתי טעויות קשות וספג שלושה שערים, עמנואל אמבולה שחזר להרכב והיה חלש מאוד, אריאל תיירי נגואקם ששוב לא תרם יותר מדי למשחק ההתקפה, מירקו אורמוש שאיבד את העשתונות והורחק בכרטיס צהוב שני בתוספת הזמן וכן דין מימוני ועומר ורד, שלא הצליחו לחפות על היעדרותם של בן והבה ועדי נמני בשל צבירת חמישה כרטיסים צהובים.

מי שעוד ספג ביקורות הוא המאמן מנחם קורצקי, בעיקר בשל ההחלטה לפתוח עם עמנואל אמבולה על חשבונו של ירדן כהן: ״ירדן בתקופה מצוינת לאחרונה, הוא היה נהדר במשחקים בהם שיחק, היו שני שינויים כפולים בחוליית ההגנה שלא הייתה דרך להתחמק מהם, לא ברור מה היה דחוף לעשות עוד שינוי כזה״, אמר גורם במועדון.

עמנואל אמבולה מול מקסים פלקושצ'נקו (שחר גרוס)עמנואל אמבולה מול מקסים פלקושצ'נקו (שחר גרוס)

אותו גורם התייחס גם לקצב צבירת הנקודות הדל ולמאבקי התחתית: ״בקצב צבירת הנקודות הזה ויותר חמור, ביכולת הזו בשני המשחקים האחרונים, אין לנו מה להציע בליגה. אנחנו לא יכולים לבנות על החולשה של בית״ר ירושלים והפועל תל אביב ואנחנו בבעיה קשה כרגע. חייבים לצאת מההלם הזה כבר מול סכנין״.

על היכולת נאמר במועדון: ״זה נראה כאילו אין פה כלום, אי אפשר להישאר ככה בליגה, בשני המשחקים האחרונים, בהפסד הזה וב-0:0 מול הפועל חדרה בעטנו ביחד אולי פעם אחת למסגרת, אי אפשר להצליח ככה, אנחנו חייבים לבצע שינוי אם אנחנו רוצים עוד עונה בליגת העל״.