הבעלים של הפועל חיפה יואב כץ החליט לקצץ בחצי את מענקי הפלייאוף העליון של השחקנים. מדובר בהחלטה גורפת שעל פי הבעלים, השחקנים נענים לה בחיוב: "נפגעתי השנה במיליוני שקלים ואני שמח שכל שחקן שאני פונה אליו נענה בחיוב לגבי הקיזוז במענקי הפלייאוף העליון. השחקנים חייבים לדעת שבמצב הקיים אין מנוס מלעזור ולתמוך".

כץ שוחח ארוכות אתמול עם גל אראל בנוגע להצעה החדשה שהגיש לשחקן. אראל, שבשלוש השנים האחרונות כבש 17 שערים, הרבה יותר מכל חלוץ שהגיע לקבוצה, מוכן לקצץ בשכרו אבל לא בסכומים שכץ הציע. נכון להיום יש פערים כספיים גדולים בין הצדדים מה שאומר שאראל יכול לראות את עצמו חופשי לחפש קבוצה אחרת. המאמן חיים סילבס כבר נפגש עם אראל והודיע לקשר שהוא רוצה בו לעונה הקרובה.

עידו שחר בועט. כץ בטוח שהוא יגיע להפועל חיפה (חגי מיכאלי)עידו שחר בועט. כץ בטוח שהוא יגיע להפועל חיפה (חגי מיכאלי)

בחיפה מרוצים מאוד מבניית הסגל עד כה וכרגע יש מו"מ מול אלמוג בוזגלו. במקביל, החלוץ דודו אלטרוביץ’ (21) חתם לשלוש עונות, עד 2022/2023, זאת “במסגרת מדיניות המועדון של החתמת שחקני בית צעירים ומוכשרים על חוזים ארוכי טווח”, כפי שמסר המועדון. אלטרוביץ’ גדל בהפועל חיפה מגיל 12 ובכל השנתונים סיים כמלך השערים של הקבוצות בהן שיחק. העונה הוא שותף בשני משחקים במסגרת הפלייאוף העליון. יחד עם אלטרוביץ’, גם ירין סרדל חתם ל-5 שנים. 

יחד עם ההחתמה הנוכחית של שחקני הבית על הארכת החוזים, במועדון מחפשים חלוץ מטרה ומגן שמאלי בנוסף לרז נחמיאס שהצטרף. המו"מ עם רז שטיין נמשך כמו גם עם עידו שחר. כץ אמר עליהם: “אני משוכנע שנצליח לצרף את השניים".

רז שטיין (חגי מיכאלי)רז שטיין (חגי מיכאלי)

בפן הכלכלי, החברה היזמית "שורשים-מיזמי בוטיק", המתמחה ביזימת ובניית  פרויקטים חדשים יוקרתיים בעתלית, תשמש כאחד מהספונסרים העיקריים של הקבוצה בעונת המשחקים הקרובה 2020/2021. לוגו החברה יופיע על גבי מכנסי השחקנים והקבוצה תכניס מהעסקה מאות אלפי שקלים.

אוהד מורג, שלומי ביטון, אורן סטרלינג (הפועל חיפה) (מערכת ONE)אוהד מורג, שלומי ביטון, אורן סטרלינג (הפועל חיפה) (מערכת ONE)