אם היה למישהו בהפועל חיפה ספק באשר לתשלום של דמי העברתו של גבריאל תאמאש לאסטרה הרומנית, הרי של-ONE הגיע מסמך לפיו הבלם הרומני העביר מחשבונו הפרטי סכום של כ-60 אלף יורו, שאמורים לכסות במיידית את כל החובות אשר השאיר בארץ, מתוכם דמי העברה לאסטרה בסך 20 אלף אירו. אגב, בגלל צום ט’ באב, את הכסף הפועל חיפה תראה מחר בחשבונה הפרטי.

בסביבתו של השחקן אמרו ל-ONE: "תאמאש הוכיח את יושרתו והעביר מחשבונו הפרטי את הכסף לכיסוי חובותיו מבלי להסס, מתוך אמונה ותקווה שיואב כץ ינקה את השולחן עבורו וידאג לשלם את מה שהשחקן חייב. תאמאש מצפה מהפועל חיפה לחתום על טופס השחרור לקבוצה הרומנית ובמקביל להעביר את הכסף מיידית לעורך הדין איתן סטולר שייצג את השחקן במשפט, כמו גם העברת הכספים לטובת חובותיו הפרטים של השחקן שהשאיר בארץ ובכך ניתן יהיה לברך על המוגמר". 

גבריאל תאמאש. החליט לשלם בעצמו (עמית מצפה)גבריאל תאמאש. החליט לשלם בעצמו (עמית מצפה)

בעניין אחר, ועדת המשמעת של חן דילמוני נדחית מפני שהשחקן נמצא בחופשת מחלה. בחיפה מבינים שעשו טעות בכל הנוגע להתנהלות עם המגן ורועי שוקרני, ואת העובדה שצריך היה להתנהל בצורה שונה, שלא תפגע בתדמית המועדון. אגב, שוקרני כבר הספיק לעבור לנוף הגליל מהליגה הלאומית. 

מחר תתמודד חבורתו של חיים סילבס מול הפועל חדרה במסגרת גביע הטוטו, בתקווה לזכות בניצחון ולחכות למעידה של עירוני קריית שמונה מול הפועל כפר סבא. במצב כזה האדומים מהכרמל עשויים למצוא עצמם בחצי הגמר. גל אראל עדיין פצוע ולא יעמוד לרשותו של המאמן, שימשיך לתרגל את מרבית ההרכב אשר עשוי לרוץ בעונה הקרובה.

חן דילמוני. בהפועל חיפה הבינו שטעו (עמרי שטיין)חן דילמוני. בהפועל חיפה הבינו שטעו (עמרי שטיין)